Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2016, 22:30

Call of Duty: Infinite Warfare - świeży zwiastun wprost z konferencji Sony

Podczas konferencji Sony firma Activision zademonstrowała nowy zwiastun Call of Duty: Infinite Warfare, który zarejestrowano o oparciu wersję gry korzystającą z mocy PlayStation 4 Pro.

Na zakończonej właśnie konferencji firma Sony skoncentrowała się na omawianiu nowych wersji konsoli PlayStation 4 oraz pokazywaniu gier, które ukażą się jej nakładem. Nie zabrakło jednak także kilku produkcji innych wydawców. Wśród nich znalazło się Activision Blizzard, które zaprezentowało świeży zwiastun z FPS-a Call of Duty: Infinite Warfare.

CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Infinity Ward
  • Wydawca: Activision
  • Gatunek: FPS
  • Platformy: PC, PS4, XONE
  • Data premiery: 4 listopada 2016 r.

Filmik trwa niecałe dwie minuty i składa się w całości ze scen z jednej z misji, w której przyjdzie nam się zmierzyć z morderczymi robotami. Materiał powstał na podstawie rozgrywki zarejestrowanej na PlayStation 4 Pro.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Infinite Warfare będzie kolejnym krokiem marki w stronę futurystycznych klimatów. Tym razem dostaniemy pełne science-fiction, z bitwami na obcych planetach oraz walką w przestrzeni kosmicznej, w kombinezonie lub z kokpitu statku. Twórcy chcą, aby produkcja zapoczątkowała nową podserię w ramach marki, podobnie jak wcześniej zrobiły to Call of Duty 4: Modern Warfare czy Call of Duty: Black Ops.

Call of Duty: Infinite Warfare - świeży zwiastun wprost z konferencji Sony - ilustracja #1

Futurystyczne starcia będą bawiły nas zarówno w kampanii, jak i rozgrywkach wieloosobowych PvP. Pojawi się także tryb kooperacyjny zatytułowany Zombies in Spaceland, który przeniesie nas on do lat 80. ubiegłego wieku i zmusi do walki o przeżycie w lunaparku opanowanym przez żywe trupy.

Call of Duty: Infinite Warfare zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra trafi do sprzedaży 4 listopada tego roku. Zamówienie jej w przedsprzedaży nagrodzone zostanie DLC Zombies in Spaceland Pack oraz dostępem do unowocześnionej wersji mapy Terminal do trybu multiplayer.

Twórcy mają w planach beta testy, które ruszą na Playstation 4 w dniu 14 października, a w jakiś czas później zostaną rozszerzone na Xboksa One. Niestety, ominą one posiadaczy pecetów.

  1. Oficjalna strona serii
  2. Call of Duty: Infinite Warfare – kompendium wiedzy