Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2016, 09:00

Call of Duty: Infinite Warfare - ujawniono szczegóły trybu zombie

Ujawniono szczegóły trybu zombie w Call of Duty: Infinite Warfare. Przeniesie nas on do lat 80. ubiegłego wieku i zmusi do walki o przeżycie w lunaparku opanowanym przez żywe trupy. W jedną z postaci wcieli się David Hasselhoff.

Od kilku lat jedną z największych atrakcji kolejnych odsłon cyklu Call of Duty jest kooperacyjny tryb zombie. Firma Activision i studio Infinity Ward właśnie ujawniły, jak będzie prezentował się on w nadchodzącym Call of Duty: Infinite Warfare. Tryb otrzymał nazwę Zombies in Spaceland i przeniesie nas w lata 80. ubiegłego wieku.

CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Infinity Ward
  • Wydawca: Activision
  • Gatunek: FPS
  • Platformy: PC, PS4, XONE
  • Data premiery: 4 listopada 2016 r.

Tytułowy Spaceland to park rozgrywki, w którym rozegra się cała akcja. Tryb opowie historię czterech aktorów, którzy przybywają na spotkanie z reżyserem imieniem Williard Wyler (w tej roli wystąpi Paul Reubens, znany z filmu Wielka Przygoda Pee-Wee Hermana). Na miejscu okaże się, że filmowiec przeobraził lunapark w opanowane przez zombiaki piekło na ziemi, po to aby nakręcić walkę bohaterów o życie i zmontować z tego nowy film.

Zgodnie z tradycjami serii każdą grywalną postać również zagra znany aktor. W drużynie znajdzie się Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers), Ike Barinholtz (Sąsiedzi, Suicide Squad), Jay Pharoah (Saturday Night Live, Prawdziwa Jazda) oraz Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer). Będą oni reprezentowali klasyczne archetypy bohaterów filmów z lat 80. – kujona, rapera, sportowca i popularnej dziewczyny. Ponadto podczas przygód spotkamy służącego dobrymi radami tajemnicego DJ-a, w którego wcieli się sam David Hasselhoff.

Sądząc po wypuszczonym pierwszym zwiastunie, tryb Zombies in Spaceland utrzymany będzie w mocno humorystycznej atmosferze. Na filmiku możemy zobaczyć m.in. żywe trypy tańczące breakdance. Ponadto osadzenie akcji w lunaparku powinno zapewnić dużą różnorodność lokacji, a klimat lat 80. skutecznie wzmocni ścieżka dźwiękowa pełna przebojów z tamtej dekady.

Warto wspomnieć, że dzisiaj o 18:00 w serwisach Twitch i YouTube ruszy stream, który dokładnie pokaże tryb zombie w akcji.

Przypomnijmy na koniec, że Call of Duty: Infinite Warfare zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 4 listopada tego roku. Zamówienie gry w przedsprzedaży nagrodzone zostanie DLC Zombies in Spaceland Pack, zawierającym dodatkowe przedmioty, takie jak skórka dla broni, unikalny celownik, animowane karty z zombie oraz pakiet kart Fate & Fortune. Preorder zapewni nam także dostęp do unowocześnionej wersji mapy Terminal do trybu multiplayer.

  1. Oficjalna strona serii
  2. Call of Duty: Infinite Warfare – kompendium wiedzy