Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2016, 08:53

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Sniper: Ghost Warrior 3 - kilkanaście minut rozgrywki z polskiej strzelanki

Jeżeli czekacie na strzelankę Sniper: Ghost Warrior 3, to powinniście obejrzeć najnowszy, kilkunastominutowy fragment rozgrywki, na którym ukazano jedną z misji, kończoną na trzy rożne sposoby.

Całkiem niedawno mogliśmy obejrzeć nowy zwiastun strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3 od firmy CI Games, a dziś mamy dla Was kolejny fragment rozgrywki. Pokaz rozpoczęto od przygotowania się do zadania w kryjówce. Gracz wybrał odpowiednią broń, a następnie ruszył na misję, polegającą na zlikwidowaniu wyznaczonej osoby. W przedostaniu się w pobliże celu pomógł mu samochód czekający niedaleko bazy wypadowej. W dalszej części gameplayu pokazano m.in. wykorzystanie drona zwiadowczego oraz trzy style zabawy. W przypadku Snipera wspięto się na dach pobliskiego budynku skąd wyeliminowano cel przy pomocy karabinu snajperskiego. Jako Ghost, prowadzący prezentację skradał się, wykorzystał otoczenie do odwrócenia uwagi i szybko przesłuchał schwytanego strażnika. Natomiast jeżeli chodzi o Warriora, to jest to styl przeznaczony dla miłośników wartkiej akcji i bezpośrednich wymian ognia.

Jak więc widać, Sniper: Ghost Warrior 3 oferować będzie spore zróżnicowanie, jeżeli chodzi o sposób gry. Sprzyjają temu otwarte lokacje, co zresztą zaznaczono na materiale, mówiąc, ze do celu przeważnie nie prowadzi tylko jedna droga, więc warto będzie eksplorować otoczenie w poszukiwaniu alternatywnych ścieżek.

Przypominam jeszcze, że w grze wcielimy się w snajpera Jonathana Northa, który musi powstrzymać separatystów wspieranych przez rząd rosyjski przed destabilizacją jednego z rejonów Gruzji. Dodatkowo główny bohater szuka swojego zaginionego brata.

Najnowszy tytuł ze stajni CI Games ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 27 stycznia 2017 roku.

Sniper: Ghost Warrior 3 – w trakcie gry skorzystamy nie tylko z karabinów snajperskich, ale także z rozmaitych gadżetów. - Sniper: Ghost Warrior 3 - kilkanaście minut rozgrywki z polskiej strzelanki - wiadomość - 2016-08-17
Sniper: Ghost Warrior 3 – w trakcie gry skorzystamy nie tylko z karabinów snajperskich, ale także z rozmaitych gadżetów.