Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 kwietnia 2021, 18:17

autor: aadamus

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 27 kwietnia

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Call of Duty: Black Ops Cold War, Resident Evil 3, FIF-ę 21, Marvel's Avengers i Tekken 7.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Okazje te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War to kolejna odsłona populanego cyklu pierwszoosobowych strzelanin. Tym razem akcja tytułu osadzona została w czasach zimnej wojny, a naszym celem jest pokrzyżowanie planów agenta KGB o pseudonimie Perseusz. Produkcję nabędziemy na platformie Battle.net za 38,99 euro (ok. 178,20 zł). Gra posiada polską wersję językową.

 1. Call of Duty: Black Ops Cold War w Battle.net
 2. Call of Duty Cold War - poradnik do gry

Tekken 7

Tekken 7 to kolejna odsłona popularnego cyklu bijatyk 3D. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, podczas przygody bierzemy udział w turnieju King of the Iron Fist. Produkcję możemy nabyć w Gamebillet za 5,35 euro (ok. 24,40 zł). Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Tekken 7 w Gamebillet

Resident Evil 3

Resident Evil 3 to odświeżona wersja survival horroru wydanego w 1999 roku. Podczas przygody trafiamy do opanowanego przez zombie Raccoon City. Tytuł możemy nabyć w sklepie IndieGala za 16,99 dolara (ok. 64,20 zł). Gra posiada polską wersję językową.

 1. Resident Evil 3 w IndieGala
 2. Resident Evil 3 - poradnik do gry

FIFA 21

FIFA 21 to kolejna odsłona cyklu symulatorów piłkarskich wydawanego przez EA. W grze znajdziemy rzeczywistych zawodników oraz zespoły. Tytuł kupimy na Steamie za 89,06 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. FIFA 21 na Steamie
 2. FIFA 21 - poradnik do gry

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers to rozwijana jako usługa przygodowa gra akcji. Całość osadzona została w komiksowym uniwersum Marvela. Tytuł można nabyć na Steamie za 99,60 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Marvel's Avengers na Steamie
 2. Marvel's Avengers - poradnik do gry

Train Sim World 2

Train Sim World 2 to symulator pociągu. W czasie zabawy wcielamy się w maszynistę i prowadzimy składy po rzeczywistych liniach kolejowych. Tytuł możemy kupić w sklepie IndieGala za 11,49 dolara (ok. 43,40 zł). Gra posiada polską wersję językową.

 1. Train Sim World 2 w IndieGala

Bus Simulator 18

Bus Simulator 18 to rozbudowany symulator, który pozwala nam się wcielić w kierowcę autobusu. Tytuł możemy kupić w sklepie IndieGala za 10,49 dolara (ok. 39,60 zł). Gra posiada polską wersję językową.

 1. Bus Simulator 18 w IndieGala

Stela

Stela to platformówka 2,5D, w której wcielamy się w kobietę, która jest świadkiem upadku cywilizacji. Naszym zadaniem jest przetrwanie w rozpadającej się rzeczywistości. Tytuł można nabyć na Steamie za 28,79 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Stela na Steamie

Orwell: Ignorance is Strength

Orwell: Ignorance is Strength to gra symulacyjno-przygodowa inspirowana thrillerami politycznymi. Podczas przygody wcielamy się w pracownika tzw. „Biura” realizującego tajny projekt podsłuchowy Orwell. Naszym zadaniem jest odkrycie przyczyn rosnących napięć politycznych. Tytuł kupimy na Steamie za 21,59 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Orwell: Ignorance is Strength na Steamie

My Lovely Daughter

My Lovely Daughter to połączenie strategii, symulacji i horroru. W czasie gry wcielamy się w postać alchemika Fausta, który próbuje ożywić swoją zmarłą córkę. Tytuł kupimy na Steamie za 21,59 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. My Lovely Daughter na Steamie

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.