Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2021, 17:36

autor: Karol Laska

Resident Evil Village z nowym gameplayem przedstawiającym tryb Mercenaries

Do sieci trafił materiał wideo prezentujący fragmenty rozgrywki z trybu Mercenaries będącego częścią nadchodzącej produkcji Capcomu pod tytułem Resident Evil Village.

Już niedługo, bo 7 maja 2021 roku, zadebiutuje najnowsza, ósma część serii Resident Evil. Tytuł zaoferuje całkiem sporo, bo oprócz możliwości przejścia głównej fabuły oraz zabawy multiplayer za sprawą Resident Evil: Re:Verse będziemy mogli (po ukończeniu gry) spędzić czas przy trybie Mercenaries, który ostatnio widzieliśmy w 2012 roku jako dodatkową zawartość do Resident Evil 6. Serwis IGN opublikował na swoim kanale youtube’owym urywki gameplayu, które pokazują, czego po nim oczekiwać.

No podstawie powyższego materiału można więc śmiało powiedzieć, że jest to stare, dobre Mercenaries – eliminujemy coraz bardziej wymagające fale przeciwników, a w międzyczasie zakupujemy potrzebne nam wyposażenie w postaci broni, apteczek i amunicji w przeznaczonym do tego sklepie. Może to być miły sposób na spędzenie z grą dodatkowych paru albo i nawet parunastu godzin.

Resident Evil Village trafi na pecety, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S. Jego ostateczna wersja demonstracyjna zadebiutuje 2 maja i będzie można ją wypróbować przez kolejne 7 dni. Tytuł nie otrzyma polskiej wersji językowej.

  1. Widzieliśmy Resident Evil: Village - 4 + 7 = 8 i to świetna wiadomość dla fanów
  2. Strona internetowa gry Resident Evil Village