Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2021, 19:40

autor: aadamus

Ostatnie demo Resident Evil Village będzie dostępne dłużej

Capcom wydłużył okres, w jakim dostępne będzie multiplatformowe demo Resident Evil Village. Zamiast przez 24 godziny będziemy mogli testować tytuł przez tydzień.

W dwa minione weekendy posiadacze konsol PlayStation 4 i 5 mogli wypróbować Resident Evil Village. Wersje te były jedynie dostępne przez 8 godzin bez uwzględnienia stref czasowych. Doprowadziło to do fali niezadowolenia wśród graczy. W odpowiedzi Capcom ogłosił, że ostatnie demo gry będzie dostępne dłużej, niż pierwotnie zakładano – od 2 maja od godziny 2:00 czasu polskiego do 10 maja.

Wersja demonstracyjna Resident Evil Village dostępna będzie nie tylko na konsolach firmy Sony, ale również na PC, Xboksie One i Xboksie Series X|S. W czasie prób będziemy mogli zwiedzić dostępne już we wcześniejszych demach obszary wioski oraz zamku Lady Dimitrescu. Tytuł można uruchomić kilkukrotnie, jednak maksymalny czas rozgrywki wynosi 60 minut.

Resident Evil 8 ma zadebiutować 7 maja 2021 roku. Tytuł trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Produkcja nie będzie posiadać polskiej wersji językowej.

  1. Resident Evil Village – oficjalna strona