Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2021, 18:39

Darmowy motyw na PS4 od twórców Days Gone. Oto jak go pozyskać

Posiadacze PlayStation 4 mogą za darmo pobrać dynamiczny motyw konsoli inspirowany Days Gone. Prezent od zespołu Bend Studio można odebrać tylko dzisiaj.

Days Gone nie doczeka się kontynuacji (chyba że fani jednak przekonają Sony), ale gracze mogą liczyć na inny (niestety, znacznie bardziej skromny) podarunek od twórców. Zespół Bend Studio rozdaje za darmo dynamiczny motyw PlayStation 4 inspirowany jedną z lokacji z gry. Aby go odebrać, należy wpisać kod udostępniony przez deweloperów na Twitterze zgodnie z instrukcją podaną na oficjalnej stronie marki PlayStation. W przypadku Europy jest to „QG4H-NMNN-N7P2”. UWAGA: akcja kończy się dzisiaj! Nie podano, do której godziny można pobrać motyw, aczkolwiek niewykluczone, że uzależnione jest to od czasu lokalnego.

  1. Oficjalna strona gry Days Gone
  2. Recenzja gry Days Gone – Synowie Anarchii kontra Żywe trupy
  3. Days Gone – poradnik do gry

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej