Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2014, 10:41

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Call of Duty: Advanced Warfare - tryb Zombie częścią Season Passa

W informacji prasowej przesłanej przez przedstawiciela sieci sklepów GameStop potwierdzono, że w Call of Duty: Advanced Warfare powróci tryb Zombie. Nie podzielono się jednak żadnymi konkretami, zdradzono jedynie, że będzie on częścią przepustki sezonowej.

Kilka dni temu okazało się, że w Call of Duty: Advanced Warfare w jakiejś formie pojawią się zombie. Firma Activision, wydawca produkcji, nie potwierdziła jeszcze tych doniesień, ale zamiast tego zrobił to przedstawiciel sieci sklepów GameStop, ujawniając, że tryb Zombie będzie częścią przepustki sezonowej. Niestety nie zdradzono większej ilości szczegółów. Potwierdzono jedynie to, co wiedzieliśmy już wcześniej, czyli, że Season Pass zaoferuje cztery zestawy map (Havoc, Ascendance, Supremacy i Reckoning) oraz dodatkową lokację Atlas Gorge. Wszystko to sprzedawane będzie w za około 50 dolarów. Premiera Call of Duty: Advanced Warfare odbędzie się jutro (nabywcy edycji Day Zero zabawę rozpoczną dziś) na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

Call of Duty: Advanced Warfare - tryb Zombie częścią Season Passa - ilustracja #1
Call of Duty: Advanced Warfare w skrócie:
  • Gatunek: FPS
  • Deweloper: Sledgehammer Games
  • Wydawca: Activision
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne, X360, PS3
  • Data premiery: 4 listopada 2014 roku

W Call of Duty: Advanced Warfare pokierujemy członkiem oddziału wojskowego, działającego na usługach ATLAS Corporation, starającej się powstrzymać organizację terrorystyczną KVA. Tytuł autorstwa studia Sledgehammer Games zaoferuje egzoszkielety, dzięki którym żołnierze mogą skakać wyżej, wspinać się po budynkach oraz dysponują większą siłą. W produkcji nie zabraknie oczywiście rozmaitych gadżetów, jak np. granatów dysponujących różnymi funkcjami.

Tytuł jak zwykle zaoferuje zabawę w multiplayrze, który będzie się jednak różnił od tego, z czym mieliśmy do czynienia we wcześniejszych odsłonach serii Call of Duty. Sytuacja ma oczywiście związek z możliwościami jakie dają egzoszkielety. Podczas zabawy wykorzystamy więc m.in. podwójny skok, kamuflaż, a system dostosowywania postaci zostanie znacznie rozbudowany.

Wszystkie pozostałe informacje (w tym wymagania sprzętowe) dotyczące najnowszej strzelanki znajdziecie w naszym kompendium wiedzy.