Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2014, 09:05

autor: Draug

Call of Duty: Advanced Warfare – zawartość przepustki sezonowej

Studio Sledgehammer Games i firma Activision wypuściły nowy zwiastun gry Call of Duty: Advanced Warfare, ujawniający zawartość przepustki sezonowej. Za 50 euro (ok. 211 zł) otrzymamy cztery DLC (Havoc, Ascendance, Supremacy i Reckoning), wczesny dostęp do bonusowych broni oraz dodatkową mapę.

Call of Duty: Advanced Warfare w skrócie:
  • Producent / wydawca: Sledgehammer Games / Activision
  • Gatunek: FPS w realiach science-fiction
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3, XOne, PS4
  • Termin premiery: 4 listopada 2014

Nadszedł uświęcony kilkuletnią tradycją dzień w historii każdej nowożytnej odsłony serii Call of Dutystudio Sledgehammer Games i firma Activision ujawniły zawartość przepustki sezonowej do gry Call of Duty: Advanced Warfare. Zrobiono to za pośrednictwem półtoraminutowego zwiastunu, który możecie zobaczyć powyżej. Jak zwykle, główną atrakcją będą cztery dodatki DLC, noszące kolejno tytuły Havoc, Ascendance, Supremacy i Reckoning. Rozszerzenia powinny zacząć się ukazywać w styczniu 2015 roku i tak jak dotychczas, jako pierwsi będą cieszyli się nimi użytkownicy Xboksów. Twórcy nie zdradzili szczegółów na temat zawartości poszczególnych DLC, ale mając w pamięci przepustki do poprzednich gier z tej FPS-owej serii, można zgadywać, że każdy dodatek zaoferuje po cztery mapy do trybu wieloosobowego, nowy rozdział w trybie kooperacyjnym (noszącym tutaj nazwę Exo Survival) i ewentualnie inne, pomniejsze bonusy.

Tym razem pierwsze litery tytułów DLC nie układają się sprytnie w żadne słowo (vide „ODIN” z CoD: Ghosts) – no, chyba że „HASR” jednak ma jakieś znaczenie. - Call of Duty: Advanced Warfare – znamy zawartość przepustki sezonowej - wiadomość - 2014-10-29
Tym razem pierwsze litery tytułów DLC nie układają się sprytnie w żadne słowo (vide „ODIN” z CoD: Ghosts) – no, chyba że „HASR” jednak ma jakieś znaczenie.

Season Pass kusi także wczesnym dostępem do bonusowych broni oraz odblokowaniem jednej dodatkowej mapy do trybu multiplayer już w dniu premiery gry – mowa tu o Atlas Gorge, stanowiącej przemodelowaną wersję areny Pipeline, która pojawiła się w Call of Duty 4: Modern Warfare. Sugerowana cena przepustki sezonowej wynosi 49,99 euro (w przeliczeniu ok. 211 zł). Każdy z czterech dodatków ma kosztować 15 euro (ok. 63 zł), więc decydując się na pakiet, zaoszczędzimy „dychę” (ok. 42 zł).

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje na całym świecie (również w Polsce) 4 listopada bieżącego roku. Na futurystyczne pole walki wysłani zostaną posiadacze pecetów oraz konsol siódmej (Xbox 360, PlayStation 3) i ósmej generacji (Xbox One, PlayStation 4).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.