Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2014, 13:27

autor: Góral

Call of Duty: Advanced Warfare - obejrzyj zwiastun aktorski i rozgrywkę z trybu zombie

Firma Activision, wydawca gry Call of Duty: Advanced Warfare, opublikowała efektowny zwiastun aktorski nadchodzącej strzelanki. Dodatkowo do sieci wyciekły nagrania prezentujące tryb (ewentualnie bonusowy poziom) zombie.

Call of Duty: Advanced Warfare w skrócie:
  • Gatunek: FPS
  • Deweloper: Sledgehammer Games
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PS3, X360, PC
  • Data premiery: 4 listopada 2014 roku

Firma Activision opublikowała kolejny zwiastun (do obejrzenia powyżej) promujący grę Call of Duty: Advanced Warfare od studia Sledgehammer Games. Tym razem nie mamy jednak do czynienia z prezentacją rozgrywki, lecz efektowne nagranie z udziałem prawdziwych aktorów (Taylor Kitsch znany z takich filmów jak X-Men Origins: Wolverine czy też Lone Survivor oraz Emily Ratajkowski, która zagrała w Gone Girl). Za reżyserię odpowiada Peter Berg (Friday Night Lights, The Kingdom, Lone Survivor, Battleship). To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż do sieci wyciekło także nagranie, prezentujące scenkę przerywnikową z poziomu / trybu z zombie. Będzie ona wyświetlana po przeżyciu ataku stworów, więc oglądacie ją (nagranie poniżej) na własne ryzyko.

To jednak nie wszystko, gdyż w serwisie The Tech Game opublikowano rozgrywkę z nowych zombiaków. Niestety nie znamy szczegółów tego trybu (nie jest pewne czy będzie to osobna forma zabawy, czy też może bonusowy poziom z Exo Survival), ale wygląda na to, że nie użyjemy w nim mocy egzoszkieletu.

W Call of Duty: Advanced Warfare wcielimy się w żołnierzy pracujących dla korporacji militarnej ATLAS. Tytuł ma być sporym powiewem świeżości w słynnej serii, m.in. przez wykorzystanie podczas zabawy egzoszkieletów, zapewniających różnorodne możliwości (skakanie na wielkie odległości, używanie kamuflażu, wspinanie się po pionowych ścianach i nie tylko). Produkcja ukaże się 4 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach osobistych.

Call of Duty: Advanced Warfare - obejrzyj zwiastun aktorski i rozgrywkę z trybu zombie - ilustracja #2