Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 12 października 2005, 20:04

Brothers in Arms: Earned in Blood w podwójnej wersji językowej i cenie 79.90 PLN - premiera 19 października

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że ustalona została data premiery gorąco oczekiwanej, taktycznej gry FPP firmy Ubisoft - Brothers in Arms: Earned in Blood. Kontynuacja bestsellerowego Brothers in Arms: Road to Hill 30 pojawi się w sklepach już w przyszłą środę, 19 października.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że ustalona została data premiery gorąco oczekiwanej, taktycznej gry FPP firmy Ubisoft - Brothers in Arms: Earned in Blood. Kontynuacja bestsellerowego Brothers in Arms: Road to Hill 30 pojawi się w sklepach już w przyszłą środę, 19 października. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, Brothers in Arms: Earned in Blood wydane zostanie w dwóch wersjach językowych do wyboru (angielska lub polska wersja z napisami). Cenega Poland zdecydowała się również zmienić cenę na bardziej atrakcyjną - została ona obniżona z 99,90 na 79,90 złotych. W pudełku z Brothers in Arms: Earned in Blood znajdować się będą:

  • płyta DVD z angielską wersją gry;
  • dodatkowa płyta CD zawierająca:
  • nakładkę polonizującą grę do wersji z napisami;
  • filmy przedstawiające proces tworzenia gry;
  • trailery do hitów firmy Ubisoft - Myst V: Koniec Wieków, Prince of Persia: Dwa Trony.
  • instrukcja na papierze kredowym.