Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2012, 09:37

autor: Sarge

Brak planów wydania wersji demonstracyjnej gry Max Payne 3

Na oficjalnym Twitterze firmy Rockstar Games pojawiła się informacja, że nie planuje się wydania wersji demonstracyjnej gry Max Payne 3. Nie jest to dobra wiadomość dla osób niepewnych zakupu.

Do premiery długo oczekiwanej gry Max Payne 3 pozostał nieco ponad miesiąc. Niestety, gracze najprawdopodobniej nie będą mieli okazji sprawdzić wersji demonstracyjnej przed premierą końcowego produktu.

Firma Rockstar Games poinformowała za pośrednictwem Twittera, że „nie ma planów wydania dema Max Payne 3. Była to odpowiedź na pytania wielu użytkowników, którzy mieli nadzieję na wypróbowanie nadchodzącej produkcji studia Rockstar Vancouver jeszcze przed jej oficjalnym debiutem. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to możliwe – przynajmniej w domowym zaciszu.

Brak planów wydania wersji demonstracyjnej gry Max Payne 3 - ilustracja #1

Dzisiejsza informacja z pewnością nie jest dobrą wiadomością dla osób, które nie są do końca pewne zakupu omawianego tytułu. Wiele osób ma obawy co do jego poziomu, głównie ze względu na zapowiadane zmiany w stosunku do poprzednich części serii. Na szczęście wszelkie zapowiedzi i materiały przedpremierowe wskazują na to, że deweloper dostarczy bardzo dobrą produkcję.

Max Payne 3 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier akcji, zapoczątkowanego w 2001 roku przez studio Remedy Entertainment (Alan Wake). W Europie tytuł ukaże się 18 maja na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, podczas gdy posiadacze pecetów będą musieli poczekać do 1 czerwca. Cierpliwość tych ostatnich zostanie jednak wynagrodzona m.in. poprzez zaimplementowanie wielu usprawnień graficznych i obsługi bibliotek DirectX 11.