Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2012, 13:50

autor: Sarge

Borderlands 2 dostarczy nawet 40-60 godzin zabawy

Borderlands 2 będzie jeszcze bardziej obszerną grą od poprzedniej części. Możemy liczyć nie tylko na odpowiednie rozbudowanie fabuły, ale także dłuższą rozgrywkę, w najlepszym przypadku zapewniającą nawet 40-60 godzin zabawy.

Steve Gibson ze studia Gearbox Software udzielił wywiadu serwisowi Digital Spy, w którym opowiedział o grze Borderlands 2. Graczy najbardziej powinna interesować informacja na temat żywotności tej produkcji.

Gibson stwierdził, że kontynuacja Borderlands jest jeszcze większa od pierwowzoru. Na ukończenie głównej linii fabularnej będziemy potrzebowali 20-30 godzin. Z kolei jeśli zdecydujemy się na wykonywanie misji pobocznych, to spędzimy na Pandorze dwukrotnie więcej czasu. Oznaczałoby to ok. 40-60 godzin zabawy w przypadku, gdybyśmy chcieli wycisnąć z tego tytułu jak najwięcej.

Borderlands 2 dostarczy nawet 40-60 godzin zabawy - ilustracja #1

Gra będzie bardziej rozbudowana od pierwszej części nie tylko pod względem liczby dostępnych zadań do wykonania, ale także w kwestii opowiadanej historii. Scenarzyści napisali podobno 6-7 razy więcej dialogów niż do poprzedniej odsłony, która wyraźnie cierpiała na słabo zarysowaną i mało skomplikowaną fabułę. Możemy więc mieć nadzieję, że tym razem zostanie ona lepiej przedstawiona.

Gibson uspokaja również graczy nie mających do czynienia z pierwowzorem. Kontynuacja nie będzie wymagała znajomości starszej produkcji i równie dobrze będą bawić się osoby, które nie grały w Borderlands. Pojawią się jedynie drobne smaczki i nawiązania, które powinny wywołać uśmiech na twarzy fanów, ale z pewnością nie będą to żadne istotne elementy.

Borderlands 2 to kolejna odsłona produkcji stanowiącej połączenie pierwszoosobowej strzelaniny z elementami RPG. Gra zadebiutuje 21 września w Europie na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. W naszym kraju zostanie wydana przez firmę Cenega. Szczegóły na temat ewentualnej lokalizacji będą ujawniane z czasem.

Ostatnia aktualizacja: 2012-04-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Borderlands 2

Borderlands 2