Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2006, 12:41

autor: Metatron

Bliźnięta Dracula w "złocie"

Bliźnięta Dracula (Dracula Twins), stworzona przez szwedzkiego developera Legendo platformówka na PC z dziećmi najsłynniejszego wampira w roli głównej, osiągnęła status „złoty” i będzie do nabycia już od 21 października.

Bliźnięta Dracula (Dracula Twins), stworzona przez szwedzkiego developera Legendo platformówka na PC z dziećmi najsłynniejszego wampira w roli głównej, osiągnęła status „złoty” i będzie sprzedawana już od 21 października.

Gra będzie do nabycia w systemie online oraz w klasycznej dystrybucji. Chętni do jej wypróbowania będą mogli pobrać wersję z ograniczeniem czasowym, po którego upływie do dalszej zabawy wymagane będzie uiszczenie odpowiedniej opłaty.

Lokalna dystrybucja obejmie wiele krajów. Bliźnięta Dracula zostaną wydane w Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, krajach Beneluksu, Słowenii i Rosji.

Polskim dystrybutorem jest firma Play, która rozpowszechniać będzie grę w cenie 19,90 zł. Nie podano jednak jeszcze terminu, w jakim to nastąpi.

Bliźnięta Dracula w 'złocie' - ilustracja #1

Sama gra będzie typową platformówką 3D. Na graczy czeka zatem dużo biegania, skakania i zbierania przedmiotów. Kierując krokami Draca lub jego bliźniaczej siostry Dracany wyruszymy na ratunek Draculi, uwięzionemu przez złego naukowca.

Więcej informacji o nadchodzącej produkcji znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.