Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Dracula Twins (PC)
OkładkaDracula Twins (PC)

Dracula Twins PC

Dracula Twins jest platformówką, zrealizowaną przez twórców gry The Three Musketeers, znanej w Polsce pod tytułem Trzej Muszkieterowie. Wyruszamy w podróż do mrocznego świata, znanego z horrorów, aby wcielić się w jedno z dwójki dzieci słynnego hrabiego Draculi.

Zręcznościowe | platformówki | wampiry

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dracula Twins Premiera PC

1października2006

pudełko PL

30października2006

producent: Legendo Entertainment wydawca: Legendo Entertainment wydawca PL: Play-publishing

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Dracula Twins jest platformówką, zrealizowaną przez twórców gry The Three Musketeers, znanej w Polsce pod tytułem Trzej Muszkieterowie. Wyruszamy w podróż do mrocznego świata, znanego z horrorów, aby wcielić się w jedno z dwójki dzieci słynnego hrabiego Draculi. Kierując poczynaniami Draca lub Dracany podejmujemy się uwolnienia wampirycznego ojca, schwytanego przez szalonego Doktora Lifelusta. Ten zwariowany naukowiec chce przy użyciu krwi złapanego transylwańskiego arystokraty stworzyć eliksir, dający wieczne życie.

Aby dobrnąć do szczęśliwego zakończenia przygody, konieczne jest przejście ponad czterdziestu zróżnicowanych etapów rozgrywki i pokonanie wszystkich upiornych wrogów (np. rozkładający się nieumarli), łącznie z naczelnym mącicielem. Oczywiście każda z dwóch głównych postaci posiada szereg właściwych wyłącznie sobie umiejętności, stanowiących bardzo skuteczną broń przeciwko napotkanym niebezpieczeństwom. Bohaterowie walczą nie tylko w zwarciu, gdyż otrzymali możliwość atakowania na dystans za pomocą magii. Ta ostatnia funkcjonuje w oparciu o specjalne punkty, uzupełniane poprzez zbieranie krwawych rubinów. Początkującym graczom zadedykowano rozbudowany wirtualny przewodnik, dokładnie wyjaśniający każdy aspekt zabawy. Całości dopełnia trójwymiarowa oprawa graficzna, przypominająca film animowany.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 131 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.5 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Dracula Twins cena w dniu premiery: 19,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Dracula Twins

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy.

Dracula Twins Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • CPU 1 GHz (Intel lub AMD)
  • 256 MB RAM
  • karta graficzna 16 MB VRAM
  • Windows 2000/XP