Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2016, 10:10

autor: Entelarmer

Black Desert Online - rezerwacja imion oraz zmiany w ramach drugich beta-testów

Firma Daum Games udostępniła możliwość rezerwacji imion w grze Black Desert Online dla nabywców zestawów przedpremierowych. Ponadto podano dokładny termin drugich beta-testów oraz listę usprawnień wprowadzonych w ramach tychże.

Druga faza beta-testów Black Desert Online rozpocznie się w połowie przyszłego tygodnia. - Black Desert Online - rezerwacja imion oraz zmiany w ramach drugich beta-testów - wiadomość - 2016-02-10
Druga faza beta-testów Black Desert Online rozpocznie się w połowie przyszłego tygodnia.
Black Desert Online w skrócie:
  • Producent: Pearl Abyss
  • Wydawca: Daum Games
  • Gatunek: MMORPG
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery: 3 marca 2016 roku
  • Model płatności: buy-to-play (jednorazowy zakup)

Do premiery zachodniej wersji gry Black Desert Online pozostał niecały miesiąc, a od drugiej połowy stycznia można za darmo pobrać kreator postaci w grze jako osobną aplikację. Tymczasem wydawca tego MMORPG, firma Daum Games, w oświadczeniu prasowym poinformował o udostępnieniu możliwości rezerwacji imion w grze (można tego dokonać na oficjalnej stronie gry). Rzecz jasna, opcja przeznaczona jest dla osób składających zamówienia przedpremierowe. Jednocześnie podano dokładne terminy rozpoczęcia i zakończenia drugiej fazy zamkniętych testów. Beta wystartuje 18 lutego o godzinie 9:00 czasu polskiego i zakończy się 22 lutego o tej samej porze. Przypomnijmy – dostęp do testów otrzymają nabywcy przedpremierowych edycji Explorer’s Package oraz Conqueror’s Package, choć można też spróbować szczęścia i zarejestrować się na stronie Black Desert Online.

Poprzednie beta-testy odbyły się w okresie od 16 do 22 grudnia, a opinie pozyskane od uczestników przełożyły się na decyzję Daum Games o wprowadzeniu pewnych usprawnień do produkcji. Wśród nowinek, które pojawią się w ramach drugiej bety, znajdą się m.in. zmiany w systemie Karmy (regulującym kary, m.in. za zabicie innych graczy bez prowokacji), zdobywanym doświadczeniu czy w interfejsie użytkownika. Ponadto maksymalny poziom postaci gracza ma zostać podniesiony do 55., pojawią się też dodatkowe materiały wideo w samouczku, nowe kwestie dialogowe oraz dwie wersje językowe: francuska i niemiecka. Black Desert Online zadebiutuje na Zachodzie 3 marca, a zamówienia przedpremierowe można składać do 26 lutego.