Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2013, 12:01

autor: Hed

BioWare rozpoczęło największe wydarzenie multiplayer w Mass Effect 3

Wczoraj rozpoczęła się Operacja Lodestar, największe wydarzenie multiplayerowe w historii gry Mass Effect 3. Osoby, które wezmą w nim udział będą mogły zdobyć dodatkowe przedmioty. Zabawa potrwa do 10 marca.

Ruszyło największe wydarzenie multiplayer w historii Mass Effect 3. - BioWare rozpoczęło największe wydarzenie multiplayer w Mass Effect 3  - wiadomość - 2013-03-06
Ruszyło największe wydarzenie multiplayer w historii Mass Effect 3.

Firma BioWare wystartowała z Operacją Lodestar, która rozegra się w trybie multiplayer gry Mass Effect 3. Producent zaznaczył, że będzie to największe z dotychczasowych wydarzeń tego typu, najwyraźniej stanowiąc swoiste pożegnanie produkcji wspieranej regularnie darmowymi i płatnymi dodatkami. Zainteresowani powinni zalogować się do gry jeszcze dzisiaj, bo zabawa ruszyła przed kilkunastoma godzinami i potrwa do 10 marca.

W ramach tej „operacji militarnej” można pozyskać nagrody, czyli pakiety zawierające dodatkowe przedmioty. BioWare przygotowało trzy poziomy odznaczeń. Pierwszy z nich osiągniemy po zaliczeniu meczu na dowolnym poziomie trudności. Drugi wymaga zwycięstwa przeciwko czterem wrogim frakcjom na poziomie srebrnym lub wyższym. Trzeci etap to prawdziwe wyzwanie – konieczność osiągnięcia sukcesu w starciach z wszystkim typami wrogów na poziomie platynowym.

Mass Effect 3 wyszedł dokładnie rok temu na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3. Przez dwanaście miesięcy studio BioWare dbało o fanów produkcji, oferując liczne dodatki, a nawet wysłuchując próśb o rozszerzenie niejasnego zakończenia. Ta droga powoli dobiega końca. Wczoraj na PC i Xboksie 360 zadebiutowała ostatnia przygoda ShepardaCitadel (dzisiaj dostaną ją także posiadacze PlayStation 3). Wcześniej studio wypuściło darmowy pakiet multiplayer Reckoning.

Mass Effect 3 zajmuje należne mu miejsce w historii, więc BioWare ma więcej czasu na myślenie o następnej odsłonie serii. Od jakiegoś czasu wiemy, że jest ona w przygotowaniu. Do tej pory ujawniono jedynie, że produkcja skorzysta z silnika Frostbite (znanego z gry Battlefield 3) i przygotuje ją oddział BioWare z miasta Montreal. Data premiery Mass Effect 4 jest nieznana.

  1. Zapowiedź Operacji Lodestar w grze Mass Effect 3

Ostatnia aktualizacja: 2013-03-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect 3

Mass Effect 3