Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2013, 12:11

autor: Łosiu

Premiera dodatku Mass Effect 3: Reckoning

Fani przygód komandora Sheparda z pewnością zacierają ręce. Dziś ma miejsce premiera DLC o nazwie Reckoning do Mass Effect 3. Jest to ostatni bezpłatny dodatek wzbogacający tryb wieloosobowy gry.

Poprzednie cztery DLC do popularnej gry Mass Effect 3, związane z trybem rozgrywki wieloosobowej, przyjmowane były z umiarkowanym entuzjazmem. Czy Reckoning podzieli ich los? To okaże się w przeciągu kilku kolejnych dni. Dzisiaj udostępniona zostanie wersja na komputery osobiste oraz Xboksa 360. Jutro dodatkiem cieszyć się będą posiadacze PlayStation 3. Na wstępie zachęcamy do obejrzenia oficjalnego trailera.

Najnowszy dodatek wprowadza niewielki powiew świeżości w trybie rozgrywki wieloosobowej. Lista nowości opiewa na sześciu nowych bohaterów, siedem broni oraz sześć elementów wyposażenia. Aby nie pozostać gołosłownym przytaczamy kompletną listę nowinek.

Nowe klasy:

 1. Geth Juggernaut Soldier
 2. Turian Cabal Vanguard
 3. Alliance Infiltration Unit
 4. Krogan Warlord Sentinel
 5. Talon Mercenary Engineer
 6. Awakened Collector Adept

Arsenał:

 1. Geth Spitfire Assault Rifle
 2. Venom Shotgun
 3. Lancer Assault Rifle
 4. Blood Pack Executioner Pistol
 5. Chakram Launcher Assault Rifle
 6. Blood Pack Punisher SMG
 7. Adas Anti-Synthetic Rifle

Wyposażenie:

 1. Geth Scanner
 2. Assault Rifle Ultralight Materials
 3. Pistol Power Amplifier
 4. SMG Power Amplifier
 5. Shotgun Ultralight Materials
 6. Batarian Gauntlet

Jak sami widzicie, jest tego trochę. Nie jest to z pewnością DLC zasługujące na miano obszernego, ale biorąc pod uwagę to, że zostanie udostępnione zupełnie za darmo... Dodatki na pewno urozmaicą zabawę w trybie multi. Nie potwierdzono plotek o zupełnie nowym trybie gry, który miał rzekomo być powiązany z kampanią dla jednego gracza. Na ostatni, największy dodatek fabularny - Mass Effect 3: Citadel, poczekamy jeszcze nieco ponad tydzień. Sprzedawany będzie za równowartość 1200 punktów BioWare lub 14,99 dolarów w przypadku konsoli PS3.

Premierę Mass Effect 3: Citadel dla PC i Xbox 360 zapowiedziano na 5 marca. Na konsolach PlayStation 3 pojawi się dzień później. - Mass Effect 3: Reckoning - dzisiaj premiera - wiadomość - 2013-02-26
Premierę Mass Effect 3: Citadel dla PC i Xbox 360 zapowiedziano na 5 marca. Na konsolach PlayStation 3 pojawi się dzień później.

Ostatnia aktualizacja: 2013-02-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect 3

Mass Effect 3