Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 maja 2012, 10:44

autor: Hed

Bezpłatny weekend i przecena Sid Meier’s Civilization V na Steamie – gra kosztuje tylko 38 złotych

W ten weekend na Steamie będzie można pograć za darmo nie tylko w grę Red Orchestra 2. Podobną promocją objęto bowiem Sid Meier’s Civilization V. Produkcja została też przeceniona i kosztuje naprawdę niewiele.

Bezpłatny weekend i przecena Sid Meier’s Civilization V na Steamie – gra kosztuje tylko 38 złotych - ilustracja #1

Od dzisiaj do niedzieli będzie można pograć bezpłatnie w grę Sid Meier’s Civilization V na Steamie i przy okazji kupić ją taniej – za jedyne 8,74 euro, czyli około 38 zł (przecena będzie obowiązywała do poniedziałku). To doskonała oferta także dla graczy z Polski, którzy nie mieli okazji zagrać w strategię studia Firaxis i firmy 2K Games. Piąta część Civilization wkrótce doczeka się dodatku o nazwie Bogowie i Królowie – premierę zaplanowano na 19 czerwca.

„Darmowe weekendy” pojawiają się na Steamie regularnie i dzięki nim mogliśmy zagrać w takie tytuły jak Modern Warfare 3, czy Tropico 4. Tym razem zdecydowano się na podwójną ofertę – podobną promocją objęto strzelankę Red Orchestra 2. Zainteresowanych odsyłamy na stronę Steama, z której można ściągnąć klienta aplikacji lub utworzyć i zalogować się na darmowe konto. Żeby pobrać pliki z Civilization V trzeba kliknąć w baner na podstronie gry.

Sid Meier’s Civilization V to udany powrót doskonale znanej serii strategicznej, której początki sięgają 1991 roku. W „piątce” twórcy starali się zachować wysoki poziom rozbudowania poszczególnych aspektów gry, ale jednocześnie uprościć interfejs i sterowanie. Od premiery produkcji w 2010 roku fani otrzymali dziesiątki stosunkowo niewielkich dodatków. Bogowie i Królowie będzie pierwszym pełnoprawnym i naprawdę sporym rozszerzeniem.

  1. Sid Meier’s Civilization V na Steamie

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.