Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2012, 09:45

autor: Sarge

Polska premiera konsolowych wersji gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Na polskim rynku zadebiutowały konsolowe wersje gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Produkcja studia Ubisoft Paris jest dostępna w naszym kraju w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Wczoraj miała miejsce polska premiera gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier w wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Pecetowa edycja zadebiutuje na rynku z trzytygodniowym opóźnieniem.

Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Paris we współpracy z dwoma innymi oddziałami firmy Ubisoft, która jest oficjalnym wydawcą na świecie. Gra jest dostępna m.in. w Sklepie GRY-OnLine. Użytkownicy konsol muszą zapłacić 199,90 złotych, podczas gdy pecetowcy mogą zamówić swój egzemplarz po uiszczeniu opłaty w wysokości 109,90 złotych. Gra została wydana przez rodzimy oddział firmy Ubisoft w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Tytuł został już oceniony przez wiele serwisów branżowych na całym świecie. Według danych zgromadzonych przez GameRankings, średnia nota wersji na Xboksa 360 wynosi niemal 79%, a w przypadku edycji na PlayStation 3 jest to 82%. Wczoraj recenzja pojawiła się również na łamach serwisu gry-online.pl. Gambrinus przyznał grze ocenę 7.5 w skali dziesięciostopniowej.

Produkcja studia Ubisoft Paris jest również prezentowana w serwisie tvgry.pl, gdzie możecie zobaczyć w akcji tryb dla jednego gracza. Fani marki mogą także wziąć udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest dwudziestocentymetrowa figurka jednego z bohaterów gry, a także trzy koszulki z jej logiem. Zasady i wszystkie szczegóły dotyczące zabawy znajdziecie we wczorajszej wiadomości.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier to kolejna odsłona serii taktycznych gier akcji sygnowanych nazwiskiem znanego pisarza. Na produkcję przyszło nam czekać dość długo, ponieważ premiera była wielokrotnie przesuwana. Wcielamy się w żołnierza elitarnego oddziału Duchów i musimy wypełniać wiele niebezpiecznych misji. W tym celu wydajemy rozkazy naszym kompanom i wykorzystujemy prototypowe bronie oraz gadżety.

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.