Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 maja 2012, 15:10

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Ghost Recon: Future Soldier - konkurs dla prawdziwych Kozaków

Z okazji premiery najnowszej części serii Ghost Recon, przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami. Na zwycięzcę czeka m.in. figurka bohatera gry Ghost Recon: Future Soldier - Johna Kozaka.

Ghost Recon: Future Soldier to solidna produkcja osadzona w realiach niedalekiej przyszłości. W kampanii fabularnej wcielamy się w postać sierżanta Johna Kozaka. To właśnie figurka przedstawiająca naszego herosa ze SCAR-em w ręku jest główną nagrodą dzisiejszego konkursu.

Konkurs – wygraj prawdziwego (Johna) Kozaka

W sumie mamy dla Was jedną, dwudziestocentymetrową miniaturę jednego z bohaterów gry Ghost Recon: Future Soldier oraz trzy koszulki z logiem gry. Co należy zrobić, aby zapewnić sobie szansę na wygraną?

Waszym zadaniem jest opisanie idealnej czwórki polskich „Duchów” – drużyny marzeń, na którą nie byłoby mocnych. W rolach mogą wystąpić postacie fikcyjne, jak i rzeczywiste. Kogo obsadzilibyście na stanowisku dowódcy? Dziennikarza, postać z kart Mickiewicza, polityka a może piłkarza? Przede wszystkim liczy się Wasza inwencja oraz uzasadnienie proponowanego składu.

Nie wystarczy zebranie czterech kontrowersyjnych, czy też losowych nazwisk – dopilnujcie, żeby była w tym metoda. Autorów trzech najciekawszych, najbardziej oryginalnych i najbardziej dowcipnych drużyn nagrodzimy w ten oto sposób:

  • 1 miejsce – figurka Johna Kozaka plus oryginalna koszulka z gry Ghost Recon: Future Soldier;
  • 2 i 3 miejsce – oryginalna koszulka z gry Ghost Recon: Future Soldier.

Pamiętajcie też, że wpisy wulgarne i obraźliwe powędrują od razu do kosza.

Ghost Recon: Future Soldier - konkurs dla prawdziwych Kozaków - ilustracja #1

REGULAMIN

1. E-maila z proponowanym składem polskiej drużyny Ghostów należy podesłać na adres [email protected] do czwartku 31 maja 2012 do godziny 23:59. Temat maila: „Ghost Recon: Future Soldier – konkurs”. W zgłoszeniu proszę podać swoją ksywkę z gry-online.pl. Tekst nie powinien przekraczać 3 tysięcy znaków (bez spacji).

2. Jeden użytkownik może wysłać jedną propozycję.

3. Rozwiązanie konkursu nastąpi do poniedziałku, 4 czerwca 2012 roku, do godziny 12:00. Nagrody zostaną wysłane na koszt organizatora do 10 dni roboczych od ogłoszenia wyników. Warunkiem otrzymania wygranej jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji moje.gry-online.pl.