Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2012, 09:15

Zapowiedziano Giermasz CD Projektu - kupuj gry i gadżety za grosze

CD Projekt ogłosił, że 2 czerwca w siedzibie firmy zorganizowana zostanie nowa edycja Giermaszu. Na imprezie będzie można nabyć po atrakcyjnych cenach gry .

Zapowiedziano Giermasz CD Projektu - kupuj gry i gadżety za grosze - ilustracja #1

Firma CD Projekt zapowiedziała start kolejnej edycji Giermaszu, czyli imprezy, na której będzie można nabyć gry i filmy po znacznie obniżonych cenach. Wyprzedaż ruszy 2 czerwca o godzinie 9:00 w siedzibie przedsiębiorstwa przy ulicy Jagiellońskiej 74 (budynek E) w Warszawie.

Na Giermaszu sprzedawane będą pozycje, których nie można już kupić w sklepach, w tym wydania kolekcjonerskie oraz premierowe. W ofercie znajdzie się też sporo gadżetów i akcesoriów związanych z grami oraz filmy. Oczywiście wszystko to ma być dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. CD Projekt zachęca do przybycia na imprezę również rodziców z ich pociechami. Od 13:00 ruszą rodzinne zakupy, w ramach których przy wybieraniu filmów i gier pomagać będą pracownicy firmy.

Tytuły pecetowe dostępne będą w cenach od 5 złotych wzwyż, a konsolowe od 20 zł. Natomiast najtańsze filmy na DVD oraz Blue-ray zakupicie od 10 zł.

Zapowiedziano Giermasz CD Projektu - kupuj gry i gadżety za grosze - ilustracja #2
Zdjęcie z jednej z wcześniejszych edycji Giermaszu

Warto dodać, że to dopiero pierwsza z całej serii zaplanowanych imprez tego typu. Kolejne Giermasze zostaną zorganizowane w wielu innych miastach w trakcie nadchodzącego okresu wakacyjnego.

Zainteresowanych dowiedzeniem się więcej odsyłamy na stronę CD Projektu oraz oficjalny profil imprezy na serwisie Facebook: