Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2016, 11:01

autor: Movis

Beyond Good & Evil na PC dostępne za darmo od 12 października

Firma Ubisoft poinformowała o kolejnym tytule, który zostanie udostępniony za darmo w ramach obchodów 30. urodzin producenta. Od 12 października gracze pecetowi będą mogli pobrać przygodowe Beyond Good & Evil.

Ostatnio Internet huczy wręcz od plotek na temat planowanej przez Ubisoft gry Beyond Good & Evil 2. Zaledwie wczoraj potwierdziliśmy informację o tym, że tytuł znajduje się w fazie przedprodukcyjnej. Francuski deweloper wydaje się jednak świadomy tego, że nie każdy miał okazję zagrać w tę kultową pozycję, goszczącą na półkach sklepowych dobre 13 lat temu. Beyond Good & Evil zostanie więc udostępnione za darmo w ramach obchodów trzydziestych urodzin firmy. Grę będzie można ściągnąć od 12 października, w wersji na komputery osobiste. Wystarczy przypisać ją do swojego konta Uplay na tej stronie.

Wczuć się w rolę dziennikarki śledczej będziemy mogli już w najbliższą środę. - Beyond Good & Evil na PC dostępne za darmo od 12 października - wiadomość - 2016-10-06
Wczuć się w rolę dziennikarki śledczej będziemy mogli już w najbliższą środę.

Francuski koncern nie zwalnia tempa w obchodach okrągłej rocznicy, zapewniając przy okazji fanom masę darmowych gier ze swojego portfolio. Dotychczas mogliśmy cieszyć się takimi klasykami jak Splinter Cell czy Prince of Persia: Piaski Czasu, ale też nowszymi produkcjami jak Rayman Origins czy The Crew (które można przypisać do swojego konta za darmo tylko do 11 października). Kolejny tytuł ogłoszony zostanie w listopadzie, a obchody „trzydziestki” Ubisoftu potrwają do końca roku, co w sumie zapewni graczom aż 7 gier w prezencie.

Beyond Good & Evil jest przygodową grą akcji TPP stworzoną przez studio Ubisoft Montpellier. Tytuł zadebiutował na rynku w 2003 roku i bardzo szybko zdobył status produkcji kultowej wśród graczy i obsypanej nagrodami przez krytyków. Gra prezentowała w tym czasie zupełnie odmienne podejście do gatunku, przy okazji odważnie umieszczając w roli głównej realistycznie przedstawioną postać kobiecą – młodą reporterkę Jade. Podczas swojej przygody na najechanej przez Obcych planecie Hyllis musi ona zmierzyć się z najeźdźcą w bezpośredniej walce oraz odkryć tajny rządowy plan, który nigdy nie miał ujrzeć światła dziennego.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Beyond Good & Evil

Beyond Good & Evil