Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2016, 11:01

autor: Krzysztof "Movis" Sobiepan

Beyond Good & Evil na PC dostępne za darmo od 12 października

Firma Ubisoft poinformowała o kolejnym tytule, który zostanie udostępniony za darmo w ramach obchodów 30. urodzin producenta. Od 12 października gracze pecetowi będą mogli pobrać przygodowe Beyond Good & Evil.

Ostatnio Internet huczy wręcz od plotek na temat planowanej przez Ubisoft gry Beyond Good & Evil 2. Zaledwie wczoraj potwierdziliśmy informację o tym, że tytuł znajduje się w fazie przedprodukcyjnej. Francuski deweloper wydaje się jednak świadomy tego, że nie każdy miał okazję zagrać w tę kultową pozycję, goszczącą na półkach sklepowych dobre 13 lat temu. Beyond Good & Evil zostanie więc udostępnione za darmo w ramach obchodów trzydziestych urodzin firmy. Grę będzie można ściągnąć od 12 października, w wersji na komputery osobiste. Wystarczy przypisać ją do swojego konta Uplay na tej stronie.

Wczuć się w rolę dziennikarki śledczej będziemy mogli już w najbliższą środę. - Beyond Good & Evil na PC dostępne za darmo od 12 października - wiadomość - 2016-10-06
Wczuć się w rolę dziennikarki śledczej będziemy mogli już w najbliższą środę.

Francuski koncern nie zwalnia tempa w obchodach okrągłej rocznicy, zapewniając przy okazji fanom masę darmowych gier ze swojego portfolio. Dotychczas mogliśmy cieszyć się takimi klasykami jak Splinter Cell czy Prince of Persia: Piaski Czasu, ale też nowszymi produkcjami jak Rayman Origins czy The Crew (które można przypisać do swojego konta za darmo tylko do 11 października). Kolejny tytuł ogłoszony zostanie w listopadzie, a obchody „trzydziestki” Ubisoftu potrwają do końca roku, co w sumie zapewni graczom aż 7 gier w prezencie.

Beyond Good & Evil jest przygodową grą akcji TPP stworzoną przez studio Ubisoft Montpellier. Tytuł zadebiutował na rynku w 2003 roku i bardzo szybko zdobył status produkcji kultowej wśród graczy i obsypanej nagrodami przez krytyków. Gra prezentowała w tym czasie zupełnie odmienne podejście do gatunku, przy okazji odważnie umieszczając w roli głównej realistycznie przedstawioną postać kobiecą – młodą reporterkę Jade. Podczas swojej przygody na najechanej przez Obcych planecie Hyllis musi ona zmierzyć się z najeźdźcą w bezpośredniej walce oraz odkryć tajny rządowy plan, który nigdy nie miał ujrzeć światła dziennego.