Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 października 2016, 11:07

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Pokaz gry Elex i spotkanie z Piranha Bytes w strefie GRYOnline.pl na T-Mobile WGW 2016

Twórcy kultowej w Polsce serii Gothic pojawią się na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 i na naszym stoisku zaprezentują swoją najnowszą grę – Elex.

Pokaz gry Elex i spotkanie z Piranha Bytes w strefie GRYOnline.pl na T-Mobile WGW 2016 - ilustracja #1

W dniach 13–16 października tego roku w Warszawie odbędą się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2016. Na zwiedzających czekają setki stanowisk z kilkudziesięcioma najgorętszymi tytułami – w większość z nich będzie można zagrać przed premierą. Na T-Mobile WGW pod jednym dachem znajdą się gry m.in. Cenegi, Microsoftu, Sony Interactive Entertainment oraz Ubisoftu.

Pokaz gry Elex i spotkanie z Piranha Bytes!

Tylko na naszym stoisku twórcy serii Gothic oraz Risen zaprezentują swoje najnowsze dziecko – grę Elex, której akcja osadzona została w mrocznym postapokaliptycznym świecie, gdzie technologia miesza się z magią. Pokaz poprowadzą:

Björn Pankratz – związany z Piranha Bytes od czasów pierwszego Gothica; obecnie jest głównym projektantem studia;

Jennifer Pankratz – dołączyła do zespołu w 2008 roku; aktualnie odpowiada za fabułę i projekt gry Elex.

Zdobądź gadżety z Eleksa oraz autografy na grach z serii Gothic i Risen

Po prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi z publicznością, a później będzie można zdobyć autografy na poprzednich grach studia. Nie zabraknie też unikalnych gadżetów z gry Elex.

Podczas T-Mobile Warsaw Games Week 2016 będą miały miejsce trzy pokazy gry, wszystkie na naszym stoisku na Hali 2.

  • 13.10 (czwartek) godz. 17:00
  • 14.10 (piątek) godz. 16:00 (tylko w języku angielskim)
  • 15.10 (sobota) godz. 12:00
Pokaz gry Elex i spotkanie z Piranha Bytes w strefie GRYOnline.pl na T-Mobile WGW 2016 - ilustracja #2

Atrakcje na naszym stoisku

Spotkaj się z nami... lub dołącz do nas

Na naszym stoisku będziecie mogli poznać kulisy naszej pracy, przybić piątkę i pogadać z większością ekipy. Do Waszej dyspozycji będą Mateusz „Arasz” Araszkiewicz, Grzegorz „Gambrinus” Bobrek, Jordan Dębowski, Szymon „Hed” Liebert, Łukasz „Verminus” Malik, Michał „Elessar” Mańka, Kacper Pitala, Krystian „UV” Smoszna oraz Adam „WildCamel” Zechenter. Jeżeli chcecie porozmawiać na temat naszych aktualnych ofert pracy, będzie po temu doskonała okazja.

Pokazy gier, panele dyskusyjne i konkursy

W najbliższym tygodniu ogłosimy pełny program atrakcji w naszej strefie – odwiedzajcie newsroom oraz twitter.com/golpl, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi T-Mobile WGW.

Do tej pory ogłosiliśmy następujące punkty programu:

  • 13.10 (czwartek) godz. 15:00 – pokaz gry Sniper Elite 4
  • 13.10 (czwartek) godz. 17:00 – pokaz gry Elex
  • 13.10 (czwartek) godz. 19:00 – pokaz gry Shadow Warrior 2
  • 14.10 (piątek) godz. 13:00 – pokaz gry Beat Cop
  • 14.10 (piątek) godz. 16:00 – pokaz gry Elex (tylko w języku angielskim)
  • 15.10 (sobota) godz. 12:00 – pokaz gry Elex
  • 15.10 (sobota) godzi. 15:00 – „Ta nasza wojna” – panel i spotkanie z 11 bit studios

Oprócz tego czekają na Was konkursy z nagrodami i setki gadżetów! Kolejne szczegóły jeszcze w tym tygodniu!

O T-Mobile Warsaw Games Week

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 to jedyne targi konsumenckie, które skupiają najważniejszych wydawców i dystrybutorów gier w Polsce. Dla odwiedzających hale EXPO XXI w Warszawie przygotowano najbardziej oczekiwane przedpremierowe tytuły Cenegi, Microsoftu, Sony Computer Entertainment oraz Ubisoftu. Ponadto wśród wystawców znajdują się takie firmy jak CD PROJEKT RED, CI GAMES, IMGN.PRO, Jujubee, QLOC i Toucan Studio.

Oprócz pozycji takich jak Dishonored 2, Sniper Elite 4, Gears of War 4, Dead Rising 4, Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport, Watch Dogs 2, South Park: The Fractured But Whole, Gwint: Wiedźmińska gra karciana czy Sniper: Ghost Warrior 3 na ponad 50 stanowiskach będzie można przetestować PlayStation VR oraz zagrać na PlayStation 4 Pro. To oczywiście tylko wybrane gry i atrakcje – więcej informacji znajdziecie w naszym podsumowaniu konferencji, na której ujawniono program T-Mobile Warsaw Games Week 2016.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13–16 października 2016 w hali EXPO XII w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Ceny biletów rozpoczynają się już od 30 zł, a można je nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Elex

Elex