Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2022, 10:00

Bethesda rozdaje prezenty, jest szansa na Fallout 76 za darmo

Bethesda zamierza przez cały październik obchodzić 25-lecie serii Fallout. Z tej okazji na graczy czeka wiele darmowych atrakcji. Ponadto do gry Fallout Shelter zostanie dodana nowa zawartość – po raz pierwszy od czterech lat.

Źródło fot. Bethesda.
i

Jeśli ominął Was artykuł Huberta Sosnowskiego, który z rozrzewnieniem wspomina surowość pierwszych odsłon serii Fallout, to wiedzcie, że ten cykl zapoczątkowany przez Interplay Entertainment i Black Isle Studios obchodzi dwudziestą piątą rocznicę powstania. Właściwe urodziny przypadły na 30 września – tego dnia, hen daleko w 1997 roku, wydany został bowiem pierwszy Fallout. To nie przeszkadza jednak firmie Bethesda – obecnie posiadającej prawa do marki i rozwijającej ją – świętować ćwierćwiecza postapokaliptycznej serii przez cały październik.

Z tej okazji na graczy czekają następujące atrakcje:

  • subskrybenci usługi Prime Gaming mogą obecnie odebrać podstawową wersję gry Fallout 76 (razem z. Śródziemiem: Cieiem Wojny i Total War: Warhammerem II – szczegóły opisaliśmy w tej wiadomości);
  • od dziś do 11 października można również sprawdzić Fallouta 76 wraz z najnowszą ekspedycją The Pitt całkowicie za darmo;
  • abonenci Xbox Game Pass, w ramach którego także zagracie w Fallouta 76, mogą natomiast zyskać za darmo miesięczny dostęp do Fallout 1st – wewnątrzgrowej usługi premium, zapewniającej dodatkowe przygody, elementy kosmetyczne i wiele więcej (szczegóły opisano tutaj).

Abonament Xbox Game Pass kupisz tutaj

Ponadto Bethesda zachęca do śledzenia swoich mediów społecznościowych, gdzie będą pojawiały się informacje o kolejnych atrakcjach przewidzianych dla graczy z okazji 25-lecia serii Fallout. Zapowiedziano np., że Fallout Shelter otrzyma wkrótce świeżą zawartość – po raz pierwszy od ok. czterech lat. Nowości możecie również śledzić na stronie internetowej wydarzenia.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej