Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2010, 11:10

autor: Adrian Werner

Beta Medal of Honor ruszy w tym tygodniu

Mamy dobrą wiadomość dla oczekujących z niecierpliwością premiery najnowszego Medal of Honor. Zapowiadane beta testy trybu multiplayer wystartują już w tym tygodniu.

Mamy dobrą wiadomość dla oczekujących z niecierpliwością premiery najnowszego Medal of Honor. Zapowiadane beta testy trybu multiplayer wystartują już w tym tygodniu.

 

Beta Medal of Honor ruszy w tym tygodniu - ilustracja #1

 

W testach udostępnione zostaną dwie mapy (Ruiny Kabulu i Dolina Helmand) oraz dwa tryby gry. Pierwszy to Combat Mission, w którym siły koalicyjne muszą osiągnąć pięć wskazanych celów, a zadaniem rebeliantów jest im w tym przeszkodzić. Drugi tryb (tzw. Team Assault) jest odmianą drużynowego deathmacha. Wygrywa w nim ta drużyna, która jako pierwsza osiągnie wymaganą liczbę punktów. Jeśli ciekawi was jak to wszystko będzie wyglądać w akcji, to warto obejrzeć wypuszczone właśnie filmiki:

Sposoby na dostanie się do bety są dwa. Po pierwsze, 17 czerwca wersja testowa zostanie udostępniona ludziom, którzy dołączą to tzw. Gun Club, o którym już wczoraj pisaliśmy. Drugą metodą jest złożenie preordera w jednym z następujących sklepów - EA Store, GameStop, Amazon, Impulse, GamersGate, Steam, Gametap, and Direct2Drive. Niestety, większość z tych miejsc na chwilę obecną nie oferuje Medal of Honor dla europejskich klientów, więc jeśli nie chcecie czekać na dalszy rozwój wydarzeń to pozostaje wam zawsze oficjalny serwis dystrybucji elektronicznej Electronic Arts. Po dokonaniu zamówienia otrzymacie kod, który po wpisaniu na oficjalnej stronie umożliwi Wam przyłączenie się do zabawy. Beta dla ludzi z preorderami ruszy 21 czerwca. Niezależnie od metody, testy będą dostępne dla wszystkich trzech platform docelowych.

 

Beta Medal of Honor ruszy w tym tygodniu - ilustracja #2

 

Przypomnijmy, że produkcję najnowszego Medal of Honor powierzono dwóm zespołom. EA Los Angeles pracuje nad kampanią dla pojedynczego gracza, działającą w oparciu o technologię Unreal Engine 3.0. Natomiast za tryb multiplayer odpowiada zespół EA DICE, autorzy serii Battlefield. Rozgrywki wieloosobowe działają na bazie silnika Frostbite, tego samego, którego użyto przy okazji Battlefield: Bad Company 2.