Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2010, 19:03

EA ujawnia społecznościowy Gun Club oraz wietnamski dodatek do Bad Company 2

Targi E3 właśnie się rozpoczynają, a wszyscy czekamy na to, co pokażą ci najwięksi gracze na swoich konferencjach prasowych. Electronic Arts zacznie się chwalić swoimi dobrami około godziny 23 naszego czasu, ale czasem (zawsze?) coś się uda wyciągnąć od deweloperów przed czasem.

Targi E3 właśnie się rozpoczynają, a wszyscy czekamy na to, co pokażą ci najwięksi gracze na swoich konferencjach prasowych. Electronic Arts zacznie się chwalić swoimi dobrami około godziny 23 naszego czasu, ale czasem (zawsze?) coś się uda wyciągnąć od deweloperów przed czasem.

W tym wypadku (z wycieku w postaci notki prasowej) dowiadujemy się o dwóch rzeczach. Po pierwsze już wkrótce należy się spodziewać oficjalnego startu inicjatywy zrzeszającej społeczność wszystkich grających w shootery wydane przez EA. The Gun Club (którego oficjalna strona w chwili pisania tego newsa nie była jeszcze w pełni aktywna) to swego rodzaju program lojalnościowy nagradzający graczy za robienie tego, co tygryski lubią najbardziej – strzelanie do przeciwników. A w jaki sposób nagradzający? Chodzi tu o wszelkiego rodzaju ekskluzywną dodatkową zawartość, wcześniejszy dostęp do beta-testów oraz różnego rodzaju newsy i możliwość uzyskania bezpośredniego kontaktu z twórcami. Gry, które staną się kompatybilne z Gun Clubem to: nadchodzący Medal of Honor, Battlefield: Bad Company 2, dodatek do tej gry, Battlefield Heroes, Dead Space 2 i z pewnością wiele innych tytułów.

Zaraz. Dodatek do Bad Company 2? Tak - wszyscy miłośnicy tej miniserii mogą zacierać zmęczone bitwami dłonie – oto zostało zapowiedziane (jeszcze nie do końca oficjalnie, ale to na pewno nastąpi już za kilka godzin) pierwsze rozszerzenie do najnowszej produkcji studia DICE, którą oceniliśmy na bardzo wysokie 94%. Akcja dodatku będzie miała miejsce w Wietnamie i... To tyle. Niczego więcej prasowa notatka nie zdradza. Wiecie już zatem, że warto poczekać do wieczora.

EA ujawnia społecznościowy Gun Club oraz wietnamski dodatek do Bad Company 2 - ilustracja #1
Do Wietnamu to skręcam w prawo, tak?

 

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej