Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2014, 13:38

autor: Sarge

Battlefield Hardline zaoferuje dziewięć map i siedem trybów multi

W jednym z najnowszych wywiadów pracownik studia Visceral Games potwierdził, że w pełnej wersji gry Battlefield Hardline znajdziemy dziewięć map i siedem trybów multiplayer. Spora część zawartości wciąż czeka na oficjalną prezentację.

Steve Papoutsis ze studia Visceral Games potwierdził w wywiadzie dla kanału YouTube JackFrags, że gra Battlefield Hardline zaoferuje dziewięć map oraz siedem trybów multiplayer. Zabrakło jednak jakichś szczegółów na ten temat. Serwis MP1st przypomina, że do tej pory oficjalnie potwierdzono sześć trybów: Hotwire, Rescue, Blood Money, Heist, Conquest (Turf Wars) oraz Team Deathmatch. To oznacza, że twórcy w najbliższym czasie powinni zapowiedzieć jeszcze jeden rodzaj rozgrywek sieciowych, którym będziemy mogli pobawić się w pełnej wersji. O niektórych trybach pisaliśmy w poprzedniej wiadomości, więc tam odsyłamy po szczegóły. Musimy też jeszcze poczekać na prezentację wszystkich dziewięciu map, jakie znajdą się w końcowym produkcie. W trakcie zakończonych kilka miesięcy temu beta testów gracze mogli sprawdzić miejską lokację High Tension.

Jakiś czas temu deweloper wraz z wydawcą podjęli decyzję o przesunięciu terminu debiutu Battlefield Hardline. Gra miała początkowo ukazać się w październiku bieżącego roku, ale ze względu na chęć dopieszczenia produktu twórcy dali sobie dodatkowych kilka miesięcy. Wydaje się to być dobrym rozwiązaniem – wszyscy pamiętamy problemy, z jakimi zmagali się gracze w trybie multiplayer Battlefielda 4. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem uda się uniknąć podobnych kłopotów.

Battlefield Hardline to pewnego rodzaju odłam serii Battlefield. Tym razem nad grą pracuje bowiem studio Visceral Games (twórcy cyklu Dead Space), a jej motywem przewodnim nie będzie współczesny konflikt wojenny, tylko zmagania policji ze zorganizowaną przestępczością. Niesie to za sobą sporo zmian w rozgrywce, które gracze mogli przetestować podczas czerwcowych beta testów. Battlefield Hardline ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz Xboksa 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.