Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2021, 09:41

Testy nowego Battlefielda mogą wystartować w lipcu

Testy gry Battlefield 6 mogą wystartować w lipcu. Plotki na ten temat przekazał jeden z lepiej poinformowanych użytkowników Twittera.

W SKRÓCIE:
  1. nowy Battlefield może otrzymać testową wersję już w lipcu tego roku.

Testy wczesnej wersji Battlefielda 6 mogą odbyć się już w lipcu, krótko po zapowiedzianej jakiś czas temu imprezie EA Play. Informację przekazał Tom Henderson, który od dłuższego czasu jest źródłem przecieków na temat najnowszej odsłony serii Battlefield.

Henderson spodziewa się, że informacja na temat rozpoczęcia testów wczesnej wersji gry może pojawić się od razu po zapowiedzi Battlefield 6. EA Play w tym roku zaplanowano na 22 lipca, więc jeśli te plotki się potwierdzą, to chętni będą mieli okazję sprawdzić grę za niecałe dwa miesiące. Dla największych fanów będzie to nie lada gratka, zwłaszcza że przecieki, które pojawiają się ostatnimi czasy wskazują jednoznacznie na powrót do bliskiej przyszłości.

Kilka dni temu Tom Henderson postanowił podsumować na Twitterze wszystko, co wie o szóstym Battlefieldzie. Jego tweet sugeruje kontynuowanie wydarzeń z Battlefield 4. Doprowadziły one do trzeciej wojny światowej, w której ścierają się mocarstwa USA i Rosji. Gracz będzie członkiem elitarnego oddziału najętego przez jedną ze stron konfliktu.

Pozostałe informacje nie są niczym nowym i sami o nich kilkukrotnie pisaliśmy. Mowa tutaj m.in. o 128 graczach na serwerach gry. Wcześniejsze przecieki informowały o dynamicznym systemie pogodowym, nowym modelu zniszczeń oraz rewolucyjnej kampanii. Ile z tych pogłosek się potwierdzi, dowiemy się już wkrótce.

  1. Electronic Arts - strona oficjalna