Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2019, 14:35

autor: AlexB

Battlefield 5 w usłudze Origin Access Basic i Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem - wieści

Dziś piszemy o debiucie Battlefielda V w abonamencie Origin Access Basic oraz kolejnym darmowym weekendzie z grą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Battlefield V debiutuje w Origin Access Basic

Battlefield V wzbogacił bibliotekę Origin Access Basic. - Battlefield 5 w usłudze Origin Access Basic i Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem - wieści - wiadomość - 2019-06-07
Battlefield V wzbogacił bibliotekę Origin Access Basic.

Biblioteka gier, do których dostęp mają osoby opłacające abonament Origin Access Basic, wzbogaciła się o nową pozycję (via Łowcy Gier). Jest nią Battlefield V, czyli najnowsza odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek od studia DICE, której akcja toczy się podczas II wojny światowej. W ramach subskrypcji można bez żadnych ograniczeń zarówno bawić się w trybie jednoosobowym, jak i spróbować swoich sił w rywalizacji multiplayer.

Abonament Origin Access Basic kosztuje 14,99 złotych za miesiąc bądź 79,99 złotych z góry za cały rok. Prócz dostępu do sporej biblioteki gier umożliwia on również sprawdzanie nowych produkcji w ramach dziesięciogodzinnego triala oraz kupowanie dowolnych produkcji na platformie Origin z dziesięcioprocentową zniżką. Przy okazji promocji Graj bez końca Electronic Arts zachęca do skorzystania z bezpłatnej, tygodniowej wersji próbnej subskrypcji.

Darmowy weekend z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Pojawiła się kolejna okazja, by przetestować Rainbow Six: Siege. - Battlefield 5 w usłudze Origin Access Basic i Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem - wieści - wiadomość - 2019-06-07
Pojawiła się kolejna okazja, by przetestować Rainbow Six: Siege.

Wczoraj wystartował kolejny darmowy weekend z grą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Sieciową, taktyczną strzelankę FPP od firmy Ubisoft można sprawdzić na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One (o ile posiadamy abonament Xbox Live Gold). W jego ramach twórcy udostępnili wszystkie tryby gry (w tym nowy, Ranked), operatorów oraz mapy. Poniżej znajdziecie dokładny harmonogram testów z podziałem na poszczególne regiony świata.

Oto harmonogram darmowego weekendu. - Battlefield 5 w usłudze Origin Access Basic i Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem - wieści - wiadomość - 2019-06-07
Oto harmonogram darmowego weekendu.

Jeśli Tom Clancy's Rainbow Six: Siege przypadnie Wam do gustu, to przypominamy, że na platformie Uplay wystartowała wielka wyprzedaż z okazji targów E3. W jej ramach można zakupić podstawową wersję tytułu za 39,95 złotych, Deluxe za 47,96 złotych, Gold za 124,95 złotych a Ultimate za 199,95 złotych.

Warto też pamiętać, że wkrótce w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oficjalnie rozpocznie się Operacja Phantom Sight. W jej ramach do gry trafi dwóch nowych operatorów oraz ulepszona wersja mapy Kafe Dostoyevsky. Więcej szczegółów na jej temat znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated
 2. Baldur's Gate III
 3. She and the Light Bearer
 4. Ary and the Secret of Seasons
 5. Rocket League
 6. Hell Let Loose
 7. GreedFall
 8. Darksiders Genesis
 9. Sniper: Ghost Warrior Contracts
 10. Bug Fables
 11. Beyond Good & Evil 2

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Baldur's Gate III zwiastun #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.