Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2019, 09:38

Rainbow Six Siege - gameplay z Operacji Phantom Sight

Do sieci trafił gameplay z Operacji Phantom Sight, czyli kolejnej aktualizacji do FPS-a Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Pokazuje on możliwości dwojga nowych operatorów i odświeżoną wersję jednej z map.

OPERACJA PHANTOM SIGHT ZAOFERUJE M.IN.:
  1. dwóch nowych operatorów,
  2. zremasterowaną wersję mapy Kafe Dostoyevsky,
  3. ulepszenia balansu uzbrojenia.

Firma Ubisoft udostępniła materiał wideo prezentujący Operację Phantom Sight, czyli nadchodzącą aktualizację do popularnej sieciowej strzelanki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Filmik pokazuje w akcji m.in. Nokk, czyli operatorkę będącą tytułowym fantomem. Postać wykorzystuje gadżet, który wycisza jej kroki oraz czyni ją niewidoczną na kamerach. Zabawka zużywa energię, więc po pewnym czasie trzeba ją wyłączyć, aby pozwolić na zregenerowanie baterii.

Z kolei druga część tytułu aktualizacji, czyli Sight, odnosi się do operatora znanego jako Strażnik (ang. Warden). Dysponuje on specjalnymi goglami, które chronią przed atakami błyskowymi i pozwalają mu widzieć przez zasłony dymne. Ten gadżet również zużywa energię, więc nie można z niego korzystać cały czas, a dodatkowo po wyłączeniu trzeba odczekać chwilę zanim możliwa będzie ponowna aktywacja urządzenia, nawet jeśli wciąż nie jest do końca rozładowane.

Wśród nowych operatorów znajdzie się Strażnik. - Rainbow Six Siege - gameplay z Operacji Phantom Sight - wiadomość - 2019-05-20
Wśród nowych operatorów znajdzie się Strażnik.

Filmik pokazuje również zremasterowaną wersję mapy Kafe Dostoyevsky. Podczas renowacji poziomu autorzy dodali trzy nowe punkty do podłożenia bomby i ułatwili dostęp do istniejących wcześniej. Wprowadzono również wiele małych zmian mających poprawić balans rozgrywki.

Ulepszona wersja mapy udostępniona zostanie za darmo wraz z premierą Operacji Phantom Sight. Posiadacze przepustki na czwarty rok otrzymają możliwość zagrania dwójką nowych operatorów w dniu premiery aktualizacji. Pozostali gracze odblokują ich siedem dni później, wydając na to Punkty Rozgłosu lub kredyty R6.

Wciąż nie wiemy, kiedy ukaże się Operacja Phantom Sight, chociaż fani typują, że nastąpi to 11 czerwca tego roku. Przypomnijmy, że Tom Clancy's Rainbow Six: Siege dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra ukazała się w grudniu 2015 roku, ale wciąż cieszy się ogromną popularnością. Firma Ubisoft niedawno pochwaliła się, że w ubiegłym roku rozliczeniowym w tytuł zagrało 45 mln osób, czyli o 40% więcej niż w poprzednich dwunastu miesiącach.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Counter-Strike na sterydach
  3. Rainbow Six Siege - poradnik do gry