Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 20:15

autor: Bartosz "qjin" Woldański

Battlefield 3: Walka w zwarciu rozdawane za darmo przez Electronic Arts

Firma Electronic Arts rozdaje z okazji targów E3 wersje cyfrowe jednego z dodatków DLC do Battlefielda 3. Inicjatywa zakończy się w przyszłym tygodniu.

Firma Electronic Arts zrobiła miłą niespodziankę, rozdając bez opłat DLC Close Quarters - Battlefield 3: Walka w zwarciu rozdawane za darmo przez Electronic Arts - wiadomość - 2013-06-11
Firma Electronic Arts zrobiła miłą niespodziankę, rozdając bez opłat DLC Close Quarters

Koncern Electronic Arts przyszykował niespodziankę dla posiadaczy Battlefielda 3. Wszyscy gracze, którzy mają podstawową wersję gry, mogą pobrać bez uiszczenia opłat DLC Walka w zwarciu. Akcja, która obejmuje wszystkie platformy sprzętowe, na jakie ukazała się trzecia część popularnej serii sieciowych strzelanin, zakończy się przed 18/19 czerwca (w zależności od regionu oraz platformy sprzętowej).

Aby pobrać DLC za darmo na konsolach, wystarczy udać się do właściwej karty produktu w Xbox Live i PlayStation Network (z poziomu gry). Z kolei posiadacze pecetów muszą uruchomić aplikację EA Origin oraz kliknąć w zakładkę „Origin”, a następnie „Dodaj grę” i „Podaj kod produktu”. W okienku, które Wam wyskoczy, należy skopiować „BF3E3”, a potem sfinalizować transakcję.

Battlefield 3: Walka w zwarciu to drugie z kolei rozszerzenie do podstawowej wersji Battlefielda 3. Akcja dodatku skupia się przede wszystkim na wymianach ognia w zamkniętych, ciasnych obszarach. DLC oferuje m.in. dodatkowe bronie oraz cztery zupełnie nowe mapy.

Walka w zwarciu, jak sugeruje podtytuł, skupia się na strzelaninach krótkodystansowych - Battlefield 3: Walka w zwarciu rozdawane za darmo przez Electronic Arts - wiadomość - 2013-06-11
Walka w zwarciu, jak sugeruje podtytuł, skupia się na strzelaninach krótkodystansowych

Close Quarters debiutowało 26 czerwca 2012 roku na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Obecnie koncern Electronic Arts promuje czwartą odsłonę cyklu na targach E3 – wczoraj na konferencji pokazano fragment rozgrywki wieloosobowej.