Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2013, 17:38

autor: luckie

Batman: Arkham Origins – opóźnienia pudełkowej wersji na PC oraz Wii U [UAKTUALNIENIE – nie dotyczy Polski]

Batman: Arkham Origins w edycji pudełkowej na PC oraz na Wii U trafi do Europy 8 listopada, czyli dwa tygodnie po premierze innych wydań. W tym samym terminie ukaże się również Batman: Arkham Origins Blackgate na konsolę 3DS.

Część graczy z Europy w nowego Batmana zagra nieco później - Batman: Arkham Origins – opóźnienia pudełkowej wersji na PC oraz Wii U [UAKTUALNIENIE – nie dotyczy Polski] - wiadomość - 2013-10-18
Część graczy z Europy w nowego Batmana zagra nieco później

Rodzimy wydawca Batman: Arkham Origins, firma Cenega Poland, poinformował nas właśnie, że opóźnienia nie dotyczą polskiego wydania gry. W naszym kraju wszystkie edycje tytułu ukażą się zgodnie z planem – 25 października 2013 roku.

Aktualne daty premier gier o Batmanie w Europie
  1. Batman: Arkham Origins na PC (pudełka) i Wii U – 9 listopada
  2. Batman: Arkham Origins na X360 i PS3 – 25 października
  3. Batman: Arkham Origins Blackgate na PSV – 25 października
  4. Batman: Arkham Origins Blackgate na 3DS – 9 listopada

Batman: Arkham Origins ma zadebiutować już za tydzień, ale okazuje się, że nie wszystkie wersje gry trafią do sprzedaży na czas. Firma Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowała, że zarówno edycja na Wii U, jak i pudełkowe wydanie PC ukażą się z dwutygodniowym poślizgiem – 8 listopada. Nie wyjawiono przyczyny takiego stanu rzeczy, ale wiemy, że obsuwa dotyczy jedynie Europy.

Pozostałe wydania gry (na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz na PC w formie cyfrowej) ukażą się zgodnie z planem, 25 października, podobnie jak Batman: Arkham Origins Blackgate na PlayStation Vita. Skoro wspomnianeliśmy o przeznaczonym na konsole przenośne spin-offie serii, warto dodać, że europejska premiera Blackgate w wersji na Nintendo 3DS również wyjdzie później, 8 listopada.

Po premierze Batman: Arkham Origins, studio Rocksteady zaoferuje fanom kilka płatnych dodatków DLC. Kupić je będzie się dało osobno lub w ramach przepustki sezonowej (tylko w wersji na X360, PS3 i Wii U). Prócz zestawów nowych skórek, otrzymamy możliwość wcielenia się w jeszcze nieopierzonego Bruce'a Wane'a, który stanie przed finałowym testem umiejętności u mistrza Kirigi. Osobom zainteresowanych tematem Batmana odsyłamy do dzisiejszego newsa, gdzie można obejrzeć 40-minutowy gameplay z Batman: Arkham Origins.

  1. Mroczny Rycerz uderza po raz trzeci - graliśmy w Batman: Arkham Origins
  2. Oficjalna strona gry Batman: Arkham Origins