Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 października 2013, 17:10

Poradnik z misjami do GTA V – ostatnia edycja konkursu

Znamy zwycięzców ostatniej edycji minikonkursu związanego z poradnikiem do GTA V. Jak co tydzień nagrodziliśmy trzech autorów najciekawszych komentarzy.

Poradnik z misjami do GTA V – ostatnia edycja konkursu - ilustracja #1

Prace nad poradnikiem do Grand Theft Auto V zmierzają ku końcowi – ostatni tydzień przeznaczymy na uwzględnienie uwag i sugestii Czytelników. Dzisiaj nagradzamy też ostatnią partię osób komentujących tekst opisujący sekrety i misje z GTA V. Dziękujemy za aktywność i sporo ciekawych komentarzy. Dzięki nim mogliśmy wzbogacić materiał o parę elementów.

Tym razem główną nagrodę, czyli abonament Premium, otrzymał użytkownik „DM”. Doceniliśmy też wkład dwóch innych Czytelników o pseudonimach „Kamoq” i „rb26dett”. Obaj otrzymają kupony zniżkowe do sklep.gry-online.pl. Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy za komentarze.

Komentujący tygodnia:

  1. DM – abonament Premium

Wyróżnienia:

  1. Kamoq - kod zniżkowy na 15% na zakupy w sklep.gry-online.pl
  2. rb26dett - kod zniżkowy na 10% na zakupy w sklep.gry-online.pl

Nagrodzeni użytkownicy otrzymają dalsze informacje o nagrodach drogą mailową w ciągu najbliższych dni. Jeszcze raz informujemy, że to ostatnia edycja konkursu, więc za tydzień nie będziemy nagradzać komentarzy. Efekty naszej pracy, czyli poradnik opisujący misje, sekrety i inne aspekty GTA V, znajdziecie klikając w jeden z poniższych odnośników.

  1. GTA V - przewodnik po grze
  2. GTA V - misje - poradnik do gry
  3. GTA V - mapy i sekrety - poradnik do gry