Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2014, 10:27

autor: Góral

Batman: Arkham Knight na nowych screenach

Wydawca wyczekiwanej gry akcji Batman: Arkham Knight opublikował nowe materiały graficzne, prezentujące nie tylko głównego bohatera, ale także jego przeciwników - Riddlera (Człowiek Zagadka) oraz Two-Face’a (Dwie Twarze). Produkcja ukaże się w tym roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment, wydawca gry akcji Batman: Arkham Knight, opublikowała nowe materiały graficzne z wyczekiwanej czwartej części serii, tworzonej przez zespół RockSteady Studios. Możemy na nich obejrzeć Człowieka Nietoperza, Batmobil, którym w końcu będzie się dało jeździć po ulicach miasta, komisarza Gordona, jak i kilku przeciwników, w tym Riddlera (Człowiek Zagadka) oraz Two-Face’a (Dwie Twarze). Dodatkowo na jednym ze szkiców koncepcyjnych zaprezentowano strój Mrocznego Rycerza. Część z udostępnionych grafik obejrzycie poniżej, natomiast po resztę odsyłam do naszej galerii. Batman: Arkham Knight ukaże się jeszcze w tym roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

W Batman: Arkham Knight zasiądziemy za sterami Batmobilu. - Batman: Arkham Knight na nowych screenach - wiadomość - 2014-04-16
W Batman: Arkham Knight zasiądziemy za sterami Batmobilu.

Akcja produkcji rozegra się jakiś czas po wydarzeniach przedstawionych w Batman: Arkham City. Gotham City zostało opanowane przez Scarecrowa (Strach na Wróble), który rozmieścił w całym mieście ładunki z toksyną strachu, co zmusiło władze metropolii do ewakuacji mieszkańców. Na opustoszałych terenach „rozgościli się” najbardziej znani przestępcy (Pingwin, Dwie Twarze, Harley Quinn, itd.), którzy postanowili połączyć siły i ostatecznie pokonać Batmana.

Deweloperzy ze studia RockSteady zatroszczą się o twórcze rozwinięcie znanego systemu. Teren działań ma być pięciokrotnie większy, niż w Arkham City, a poruszać będziemy się po nim m.in. wykorzystując Batmobil. Pojazd ma służyć nie tylko jako środek lokomocji, lecz przydawać ma się także w czasie walki. Całości dopełni świetna oprawa graficzna, stworzona przy użyciu zmodyfikowanej technologii Unreal Engine 3.

Batman: Arkham Knight - Człowiek Zagadka. - Batman: Arkham Knight na nowych screenach - wiadomość - 2014-04-16
Batman: Arkham Knight - Człowiek Zagadka.
Batman: Arkham Knight - Dwie Twarze. - Batman: Arkham Knight na nowych screenach - wiadomość - 2014-04-16
Batman: Arkham Knight - Dwie Twarze.
Batman: Arkham Knight - Komisarz Gordon. - Batman: Arkham Knight na nowych screenach - wiadomość - 2014-04-16
Batman: Arkham Knight - Komisarz Gordon.
Kostium Batmana w pełnej okazałości. - Batman: Arkham Knight na nowych screenach - wiadomość - 2014-04-16
Kostium Batmana w pełnej okazałości.