Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2014, 10:50

autor: Sarge

War of the Vikings - pełna wersja gry studia Fatshark dostępna na Steamie

Za nami oficjalna premiera gry War of the Vikings. Kontynuacja popularnej produkcji War of the Roses od wczoraj jest dostępna na Steamie w pełnej wersji. Dotychczas można było ją nabyć w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem”.

Wczoraj w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam zadebiutowała pełna wersja gry War of the Vikings. W najnowszą produkcję studia Fatshark można było zagrać już wcześniej, tytuł był bowiem dostępny na Steamie w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem”. Dopiero teraz doczekaliśmy się premiery końcowego produktu. Na Steamie zakupicie go za 23,99 euro (ok. 100 zł). Znacznie tańszą alternatywą jest nabycie klucza za pośrednictwem jednego z polskich sklepów internetowych – najciekawsze oferty znajdziecie w encyklopedii gry-online.pl (ceny już od 64,90 zł). Posiadacze wczesnej edycji War of the Vikings automatycznie uzyskali dostęp do końcowego produktu. Tytuł jest dostępny w czterech wersjach językowych – w tym angielskiej (brakuje polskiej lokalizacji).

  1. Kup grę War of the Vikings w serwisie Steam

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam dostępne są również dwie bogatsze edycje War of the Vikings. Pierwsza z nich – Blood Eagle - oferuje m.in. cyfrowy album z grafikami koncepcyjnymi, ścieżkę dźwiękową i unikatowe przedmioty. Zestaw kosztuje 27,99 euro (ok. 140 zł). Z kolei w skład Valhalla Edition wchodzą nie tylko powyższe bonusy, ale też dodatkowe elementy ekwipunku, soundtrack w wersji rozszerzonej, cyfrowy poradnik oraz przepustka gwarantująca darmowy dostęp do nowej zawartości, jaka zostanie wydana w przyszłości. Cena tego pakietu to 167,99 euro (ok. 703 zł).

War of the Vikings to drużynowa gra akcji nastawiona na sieciowe potyczki, będąca kontynuacją War of the Roses. W najnowszej produkcji studia Fatshark opowiadamy się po stronie Sasów lub Wikingów. W bitwach może wziąć udział nawet 64 graczy, a w porównaniu do poprzedniej części rozbudowano m.in. możliwości tworzenia i modyfikowania wyglądu postaci. Tytuł jest dostępny wyłącznie na PC.

  1. Oficjalna strona internetowa gry War of the Vikings