Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2014, 10:50

autor: Sarge

War of the Vikings - pełna wersja gry studia Fatshark dostępna na Steamie

Za nami oficjalna premiera gry War of the Vikings. Kontynuacja popularnej produkcji War of the Roses od wczoraj jest dostępna na Steamie w pełnej wersji. Dotychczas można było ją nabyć w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem”.

Wczoraj w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam zadebiutowała pełna wersja gry War of the Vikings. W najnowszą produkcję studia Fatshark można było zagrać już wcześniej, tytuł był bowiem dostępny na Steamie w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem”. Dopiero teraz doczekaliśmy się premiery końcowego produktu. Na Steamie zakupicie go za 23,99 euro (ok. 100 zł). Znacznie tańszą alternatywą jest nabycie klucza za pośrednictwem jednego z polskich sklepów internetowych – najciekawsze oferty znajdziecie w encyklopedii gry-online.pl (ceny już od 64,90 zł). Posiadacze wczesnej edycji War of the Vikings automatycznie uzyskali dostęp do końcowego produktu. Tytuł jest dostępny w czterech wersjach językowych – w tym angielskiej (brakuje polskiej lokalizacji).

  1. Kup grę War of the Vikings w serwisie Steam

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam dostępne są również dwie bogatsze edycje War of the Vikings. Pierwsza z nich – Blood Eagle - oferuje m.in. cyfrowy album z grafikami koncepcyjnymi, ścieżkę dźwiękową i unikatowe przedmioty. Zestaw kosztuje 27,99 euro (ok. 140 zł). Z kolei w skład Valhalla Edition wchodzą nie tylko powyższe bonusy, ale też dodatkowe elementy ekwipunku, soundtrack w wersji rozszerzonej, cyfrowy poradnik oraz przepustka gwarantująca darmowy dostęp do nowej zawartości, jaka zostanie wydana w przyszłości. Cena tego pakietu to 167,99 euro (ok. 703 zł).

War of the Vikings to drużynowa gra akcji nastawiona na sieciowe potyczki, będąca kontynuacją War of the Roses. W najnowszej produkcji studia Fatshark opowiadamy się po stronie Sasów lub Wikingów. W bitwach może wziąć udział nawet 64 graczy, a w porównaniu do poprzedniej części rozbudowano m.in. możliwości tworzenia i modyfikowania wyglądu postaci. Tytuł jest dostępny wyłącznie na PC.

  1. Oficjalna strona internetowa gry War of the Vikings
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

War of the Vikings

War of the Vikings