Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2020, 18:19

autor: Bebop

Band K/DA z League of Legends w listopadzie wyda własny album

Złożony z kobiecych wokalistek wirtualny zespół K/DA w listopadzie doczeka się pierwszego albumu. Band wywodzący się z popularnej gry League of Legends obecnie sam może poszczycić się rzeszą fanów.

Band K/DA z League of Legends w listopadzie wyda własny album - ilustracja #1
Hej, K/DA! Kiedy pierwsza trasa?

Riot Games nie ustaje w promowaniu i rozwijaniu uniwersum gry MOBA League of Legends. Niekiedy robi to jednak w bardzo nietypowy sposób, np. tworząc wirtualny zespół muzyczny reprezentujący gatunek K-pop. Tylko co zrobić, kiedy taki band osiągnie ogromny sukces? Cóż, najlepiej jest wydać jego album.

O K/DA po raz pierwszy usłyszeliśmy w roku 2018, kiedy to damska grupa podbiła YouTube utworem Pop/Stars. Obecnie teledysk może pochwalić się niemal 380 mln wyświetleń i przeszło 4 mln polubień. Niedawno zespół wywodzący się z League of Legends zaprezentował nowy singiel, czyli The Baddest, który również cieszy się rosnącą popularnością. Jak donosi serwis The Verge, 6 listopada K/DA wyda swój pierwszy album zatytułowany All Out.

Jeśli mam być szczery, to muzyka rodem z Korei Południowej kojarzy mi się głównie z przezabawnym wykonaniem Petera Griffina z serialu Family Guy (polecam!). Nie mam jednak wątpliwości, że album odniesie sukces, a promować go będzie zapewne Seraphine - wirtualna influencerka również stworzona przez Riot Games.

  1. League of Legends – poradnik do gry
  2. Oficjalna strona zespołu K/DA
  3. Oficjalna strona gry League of Legends