Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 września 2019, 13:25

autor: AlexB

Bad Boys for Life - trzecia część cyklu z pierwszym zwiastunem

Sony Pictures Entertainment opublikowało pierwszy zwiastun Bad Boys for Life, czyli trzeciej części popularnego cyklu filmów sensacyjnych z Willem Smithem i Martinem Lawrence'em w rolach głównych. Premiera zaplanowana jest na styczeń 2020 roku.

Od premiery Bad Boys II minęło przeszło szesnaście lat. Choć wydawało się, że seria filmów sensacyjnych z mocną nutą komedii, która stała się dla ich twórcy, Michaela Baya, furtką do reżyserskiej kariery w Hollywood, umarła na dobre, ostatnia moda na wskrzeszanie starych marek dotknęła również i ją. 17 stycznia 2020 roku na ekranach polskich kin pojawi się Bad Boys for Life, czyli trzecia odsłona popularnego w niektórych kręgach cyklu. Do premiery zostało zatem jeszcze trochę czasu, lecz zainteresowani mogą już powoli zacząć wczuwać się w klimat produkcji. Wszystko dzięki jej pierwszemu zwiastunowi, który Sony Pictures Entertainment opublikowało w sieci. Można go obejrzeć poniżej.

Bad Boys for Life, podobnie jak dwie poprzednie części, skupi się na postaciach Marcusa Burnetta i Mike'a Lowreya – dwóch niepokornych policjantów z Miami. W ostatnich latach sporo zmieniło się w ich życiu. Ten pierwszy został inspektorem, a drugi przechodzi kryzys wieku średniego. Panowie muszą ponownie połączyć siły w momencie, gdy pojawia się pewien bałkański przestępca, który zamierza zemścić się na bohaterach za śmierć swojego brata. Cała historia będzie rzecz jasna obfitowała w efektowne akcje, wybuchy i specyficzny humor.

Marcus Burnett i Mike Lowrey powrócą na początku przyszłego roku. - Bad Boys for Life - trzecia część cyklu z pierwszym zwiastunem - wiadomość - 2019-09-05
Marcus Burnett i Mike Lowrey powrócą na początku przyszłego roku.

W Bad Boys for Life ujrzymy rzecz jasna Willa Smitha oraz Martina Lawrence'a, którzy ponownie wcielili się w głównych bohaterów. Prócz nich na ekranie ujrzymy między innymi Joego Pantoliano, Vanessę Hudgens, Paolę Núnez i Alexandra Ludwiga. Reżyserią zajął się duet Adil El Arbi i Bilall Fallah, który co ciekawe miał początkowo zająć się reaktywacją innej znanej marki – Gliniarza z Beverly Hills z Eddiem Murphym w roli Axela Foleya. Ostatecznie projekt ten nie doszedł jednak do skutku.

  1. Oficjalna strona Sony Pictures Entertainment