Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2014, 11:23

autor: Orbech

Assassin’s Creed: Unity – posiadacze przepustek sezonowych mogą odebrać darmową grę

Firma Ubisoft zgodnie ze swoją obietnicą umożliwiła posiadaczom przepustek sezonowych do gry Assassin’s Creed: Unity pobranie jednego darmowego tytułu w ramach przeprosin za błędy we wspomnianej produkcji.

Prace nad łataniem Assassin's Creed: Unity wciąż trwają, ale posiadacze Season Passa mogą już pobrać darmową grę jako przeprosiny za fuszerkę deweloperów. - Assassin’s Creed: Unity – posiadacze przepustek sezonowych mogą odebrać darmową grę - wiadomość - 2014-12-19
Prace nad łataniem Assassin's Creed: Unity wciąż trwają, ale posiadacze Season Passa mogą już pobrać darmową grę jako przeprosiny za fuszerkę deweloperów.

Firma Ubisoft nie popisała się z wydaniem niedopracowanej wersji gry Assassin’s Creed: Unity i łatanie dziurawego jak ser szwajcarski tytułu wciąż trwa. Deweloperzy postanowili jednak wywiązać się ze swojej obietnicy udostępnienia jednej darmowej produkcji w ramach rekompensaty za błędy w najnowszej odsłonie asasyńskich przygód. Wszyscy gracze, którzy kupili przepustkę sezonową mogą wybrać sobie za darmo jedną z sześciu gier – The Crew, Far Cry 4, Watch_Dogs, Assassin's Creed IV: Black Flag, Rayman Legends albo Just Dance 2015. Oferta ważna jest do 15 marca 2015 roku i aby z niej skorzystać wejdźcie na tę stronę. Pamiętajcie, że jeżeli aktywowaliście Season Pass przed 25 listopada, to możecie odebrać swoją grę od razu, a jeśli zrobiliście to po tym terminie, musicie poczekać aż Ubisoft zweryfikuje, czy macie prawo do skorzystania z oferty. Nie zapomnijcie również, aby wybrać tą samą platformę sprzętową, na jaką kupiliście Assassin’s Creed: Unity.

Warto również przypomnieć, że wszyscy, którzy zakupili Assassin’s Creed: Unity otrzymają za darmo rozszerzenie zatytułowane Dead Kings, w którym przeniesiemy się do skrytych w mroku katakumb Saint-Denis. Posiadacze przepustki sezonowej do Unity nie powinni też zapomnieć o zapowiedzianym Assassin’s Creed: China. Oba dodatki będą dostępne w przyszłym roku.

W Assassin’s Creed: Unity trafiamy do XVIII-wiecznej Francji, targanej krwawą rewolucją spowodowaną biedą i niesprawiedliwym traktowaniem społeczeństwa. W grze wcielamy się w Arno Doriana, który dołącza do zakonu asasynów, by naprawić i odkupić błędy przeszłości.

W Assassin’s Creed: Unity zaimplementowano wiele nowości i usprawnień. W nowej odsłonie o zakapturzonych zabójcach po raz pierwszy pojawił się m.in. tryb kooperacji dla czterech osób, rozbudowany system rozwoju postaci, czy poprawiony, trochę bardziej realistyczny parkour.

Tytuł zadebiutował na komputerach PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 i w naszej recenzji otrzymał bardzo wysoką notę 9/10.