Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2013, 20:25

Assassin’s Creed IV: Black Flag – nowa mapa świata gry

W internecie pojawiła się nowa wersja mapy świata Assassin’s Creed IV: Black Flag. Zaznaczono na niej kilka lokacji, które zobaczymy w ostatecznej wersji gry.

W sieci pojawiła się nowa, najprawdopodobniej finalna mapa świat Assassin’s Creed IV: Black Flag. Czerwonymi krzyżykami zaznaczono na niej cztery z wielu lokacji dostępnych w grze, a więc Florydę oraz wyspy Andreas, Cayo oraz Cat. Przypomnijmy, że o istnieniu produkcji dowiedzieliśmy się pod koniec lutego, po tym jak do internetu wyciekły zdjęcia promującego ją plakatu, zawierającego grafikę koncepcyjną oraz podobną do poniższej mapę Karaibów.

Mapa świata - Assassin’s Creed IV: Black Flag – nowa mapa świata gry - wiadomość - 2013-04-07
Mapa świata

Assassin’s Creed IV: Black Flag to czwarta główna odsłona serii o walce Asasynów i Templariuszy. Twórcy umiejscowili jej akcję w obszarze Morza Karaibskikegio w XVIII wieku. Bohaterem gry będzie Edward Kenway, dziadek Connora z Assassin’s Creed III, parający się żeglugą i piractwem. Przemierzając w statku nieznane wody i zwiedzając ponad 50 lokacji natkniemy się na wiele legendarnych postaci historycznych np. Edwarda „Czarnobrodego” Teacha. Premiera produkcji nastąpi w październiku tego roku. Ubisoft potwierdziło już, że pracuje także nad kolejną częścią cyklu.

  1. Oficjalna strona serii Assassin's Creed
  2. Zapowiedź gry Assassin's Creed IV: Black Flag