Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 kwietnia 2013, 22:31

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

The Last of Us, Duck Tales, Neverwinter i inne. Najciekawsze trailery 01.04 - 07.04

Ubiegły tydzień w świecie gier wideo przebiegł raczej spokojnie. Pojawiło się kilka ciekawych informacji, oraz parę zwiastunów. Żadnego miażdżącego uderzenia, ale nie znaczy to bynajmniej, że nie ma czego oglądać.

Po raz kolejny studio Naughty Dog prezentuje świetny zwiastun swojej najnowszej produkcji – The Last of Us. Głównym bohaterom – Noelowi oraz Ellie, przychodzi walczyć o przetrwanie w naprawdę niegościnnej scenerii.

Dla rozluźnienia atmosfery, zmienimy klimat na bardziej pogodny. Capcom przygotowuje odświezoną wersję klasycznej gry DuckTales, którą wielu z Was może kojarzyć z dzieciństwa. Piękna sprawa.

Bijatyki w ostatnich latach przeżywają dobre lata. Raczej rzadko wspinają się na szczyty list sprzedaży, ale wciąż pojawiają się nowe, ciekawe produkcje. Injustice: Gods Among Us ma szansę być jedną z nalepszych gier z gatunku, wypuszczoną w ostatnim czasie.

Miłośnicy starych gier RPG z pewnością darzą dużym sentymentem świat Forgotten Realms. Do nich właśnie skierowana jest interesująca prezentacja MMORPG o wiele mówiącym tytule – Neverwinter.

Killer is Dead to kolejna produkcja zakręconego Gochiego Suda i jego studia Grasshopper Manufacture. Ciekawy styl graficzny i dobór muzyki to wystarczający powód, żeby uważnie przyglądać się temu tytułowi.