Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2019, 16:19

autor: Michał Kułakowski

Anthem – nieoficjalne podsumowanie umiejętności i ataków Javelinów

Fani nadchodzącego Anthem skompilowali wszystkie dostępne informacje dotyczące zdolności i ataków Javelinów, a więc czterech pancerzy bojowych, które w grze pełnić będą rolę klas postaci. Produkcja zadebiutuje 22 lutego na konsolach oraz komputerach PC.

Javeliny to potrafiące latać potężne bojowe pancerze, które będą główną gwiazdą Anthem, a więc nadchodzącego dużymi krokami RPG akcji tworzonego przez studio BioWare. Mimo wielu wątpliwości co do jakości projektu oraz jego modelu rozgrywki i fabuły, produkcja zebrała już niemałą grupę fanów, których przekonały materiały prezentujące zabawę, a także zamknięte testy alfa. Jeden z miłośników Anthem, występujący w serwisie Reddit pod pseudonimem Carpeggio, zebrał dotychczas opublikowane informacje na temat Javelinów i stworzył tabelkę, przedstawiającą zdolności i ataki ich wszystkich czterech modeli (Ranger, Colossus, Storm oraz Interceptor) dostępnych w grze.

Warto zaznaczyć, że choć dane nie są w pełni kompletne i mogą ulec jeszcze zmianom, ale dają one pojęcie o tym, jakie zadania będą wypełniać na polu walki poszczególne pancerze. Z tabelki dowiadujemy się też o rodzaju uzbrojenia oraz ekwipunku, z którego będą korzystać, jak również o dodatkowych efektach, jakie poszczególne zdolności będą miały na naszych wrogach (podpalanie, zamrażanie, oblanie kwasem, porażenie prądem itd.). Przypomnijmy, że podczas zabawy gracze będą mogli, w zależności od potrzeb, wybierać każdy z dostępnych modeli Jevelinów. Deweloper obiecuje również, że pancerze będą po premierze regularnie otrzymywać nowe przedmioty kosmetyczne, umiejętności oraz uzbrojenie. Anthem zadebiutuje 22 lutego 2019 roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach PC. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Anthem – kompendium wiedzy