Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2019, 09:31

autor: Adrian Werner

Anthem - zapis misji Lost Arcanist w 15-minutowym gameplayu

W sieci pojawił się nowy gameplay z Anthem, czyli nadchodzącej gry studia BioWare. Stanowi on 15-minutowy zapis rozgrywki z misji zatytułowanej Lost Arcanist.

ANTHEM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: BioWare
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PS4, PC, XONE
  5. Data premiery: 22 lutego 2019 r.

Jeszcze ponad miesiąc dzieli nas od premiery Anthem, czyli sieciowej strzelanki studia BioWare. Oczekiwanie na ten tytuł umilić powinien nowy gameplay udostępniony przez serwis IGN.

Materiał trwa niecałe piętnaście minut i stanowi zapis rozgrywki z misji zatytułowanej Lost Arcanist. Przechodzi ją drużyna złożona z trzech graczy, korzystających z pancerzy Javelin z klas Interceptor, Storm oraz Colossus. Filmik zarejestrowano przy wykorzystaniu wersji alfa gry, więc część widocznych na nim elementów może jeszcze ulec zmianie. Generalnie gameplay daje jednak dobre pojęcie o tym, co zaoferuje Anthem.

 Anthem ukaże się w lutym. - Anthem - zapis misji Lost Arcanist w 15-minutowym gameplayu - wiadomość - 2019-01-05
Anthem ukaże się w lutym.

Przypomnijmy, że Anthem powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na wszystkich trzech platformach gra zaoferuje polską wersję językową. Produkcja ukaże się 22 lutego 2019 roku.

Jakiś czas temu ruszyły zamknięte testy Anthem. Ich uczestnicy musieli podpisać umowy poufności, zakazujące im udostępniania materiałów z gry bez zgody dewelopera. Przed premierą gry otrzymamy jednak możliwość jej przetestowania, gdyż w planach jest udostępnienie wersji demonstracyjnej.

Subskrybenci usługi EA Access lub Origin Access w demo zagrają w dniach 25-27 stycznia 2019 roku. Pozostali gracze poczekają trochę dłużej i będą mogli przetestować grę od 1 do 3 lutego.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Wszystko o Anthem