Anthem dostanie wersję demo - najpierw dla subskrybentów EA/Origin Access
Firma Electronic Arts zdradziła, że planuje wypuszczenie wersji demonstracyjnej zbliżającej się gry Anthem - w dwóch terminach. Pierwszeństwo zagrania w demo najnowszej produkcji BioWare dostaną subskrybenci EA Access oraz Origin Access.
Konrad Serafiński

Od pierwszej zapowiedzi Anthem minęło już sporo czasu, a Electronic Arts wciąż stara się podtrzymać zainteresowanie tytułem. Tym razem na oficjalnej stronie wydawcy pojawiły się informacje dotyczące wersji demonstracyjnej. Pierwszeństwo w przetestowaniu tytułu uzyskają osoby, które zamówiły go w przedsprzedaży, bądź są subskrybentami EA Access lub Origin Access, czyli płatnych abonamentów dla właścicieli Xboksa One i PC. Ci użytkownicy dostaną wersję demonstracyjną w dniach 25-27 stycznia 2019 roku.
Pozostali gracze zainteresowani sprawdzeniem produkcji przed premierą będą musieli poczekać trochę dłużej, dokładnie do okresu od 1 do 3 lutego 2019 roku. Wersja demonstracyjna trafi na wszystkie platformy docelowe gry, a więc na Xboksa One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste.
Electronic Arts nie zdecydowało się ujawnić jeszcze zawartości dema, dlatego nie wiemy, czego się spodziewać. Dziś natomiast rozpoczęły się zamknięte testy alfa najnowszej produkcji studia BioWare. Testy potrwają dwa dni i mają pomóc wyeliminować ewentualne bolączki produkcji. Uczestników obowiązuje całkowity zakaz publikacji materiałów związanych z grą. Electronic Arts zdążyło się pochwalić Anthem na tegorocznej odsłonie The Game Awards, gdzie zadebiutował najnowszy trailer produkcji. Premiera gry odbędzie się 22 lutego 2019 roku. Tytuł trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

GRYOnline
Gracze
- BioWare
- EA / Electronic Arts
- wersje demo / trial
- action RPG
- looter shooter / strzelanki MMO
- EA Play / Origin Access
- sieciowe gry akcji
- PC
- PS4
- XONE
Komentarze czytelników
robert357 Konsul

Hmmm. Śmialiśmy się z darmowego dema do Shadow of the Tomb Raider, a tu proszę, EA wpadło na pomysł "płatnego dema".
smith_skc Centurion

Jo tez Pany bede grol dzis w alphe tej gry :) w kuncu zoboczy sie czy ino warto kupowac to
symptomkaa Pretorianin
Bardzo chętnie sprawdzę darmowe demo, tak jak zrobiłem to z Andromedą.
Pewnie z tą grą będzie podobnie dla mnie - Czy to będzie coś wybitnego? Nie. Czy to coś będzie równi z trylogią ME w kwestii zabawy? Nie. Czy gra będzie miała jakieś wady? Oczywiście.
Ale ogółem pewnie będzie dobra gierka, w której spędzę miło czas i jakieś dłuższe godziny czy to sam, czy ze znajomymi.
amigo2000 Generał
Po tym, co udało mi się ograć jest ciekawie. Niestety od ponad 30 minut nie mogę wyruszyć na ekspedycję, bo nie chce mnie połączyć :( Mam tylko nadzieję, że na premierę wszystko będzie śmigać.
wytrawny_troll Generał

Oni naprawdę są święcie przekonani, że ktoś na tę ich grę czeka. To miłe i absolutnie niepotrzebne.