Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2019, 18:11

Ancestors: The Humankind Odyssey - ponad 20 minut nowego gameplay'u

W sieci ukazała się właśnie trzecia część serii filmików przedstawiających mechaniki rządzące w grze Ancestors: The Humankind Odyssey. Oprócz tego pojawił się też długi gameplay pokazujący początkowy fragment produkcji.

Dostaliśmy sporo nowego materiału na temat Ancestors: The Humankind Odyssey. - Ancestors: The Humankind Odyssey - ponad 20 minut nowego gameplay'u - wiadomość - 2019-08-17
Dostaliśmy sporo nowego materiału na temat Ancestors: The Humankind Odyssey.

W sieci ukazał się właśnie trzeci filmik z serii krótkich zwiastunów Ancestors: The Humankind Odyssey, w których dyrektor kreatywny, Patrice Desilets, omawia mechaniki rządzące grą. Ten ukazany dzisiaj został zatytułowany „Evolve” i możemy się z niego dowiedzieć, w jaki sposób wyglądają funkcje RPG znajdujące się w produkcji. Gracze będą mogli tworzyć własne, unikalne ścieżki ewolucji w oparciu o podjęte decyzje. W zależności od tego jak poprowadzimy naszą postać, dostaniemy możliwość korzystania z różnych umiejętności.

W poprzednich dwóch filmikach poznaliśmy natomiast mechanikę surwiwalu, sposoby na rozszerzenie klanu czy też dowiedzieliśmy się jakie niebezpieczeństwa czekają na nas w grze. Wszystkie trzy epizody możecie zobaczyć poniżej.

Epizod 1 – Explore

Epizod 2 – Expand

Epizod 3 – Evolve

Dodatkowo w sieci pojawił się również 17-minutowy gameplay z gry. Możemy na nim zobaczyć początkowy fragment rozgrywki Ancestors: The Humankind Odyssey. Przygodę rozpoczynamy jako młoda małpka, która zmuszona jest do schowania się przed drapieżnikami. Następnie przełączamy się na innego członka klanu, który udaje się na poszukiwanie zaginionego malucha. W ten sposób poznajemy sporą część mechanik, które znajdują się w grze oraz możemy zobaczyć jak dokładnie prezentuje się produkcja. Całość możecie obejrzeć poniżej.

Przypominamy, że Ancestors: The Humankind Odyssey ukaże się na komputerach osobistych (wyłącznie w Epic Games Store) 27 sierpnia bieżącego roku. Tytuł zmierza również na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a premiera wersji na te urządzenia odbędzie się w grudniu.