Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2019, 11:23

autor: Bartosz "Frozen" Krawcewicz

Ancestors: The Humankind Odyssey – wymagania sprzętowe

Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe gry Ancestors: The Humankind Odyssey. Stworzona przez studio Panache Digital Games produkcja zadebiutuje w Epic Games Store w przyszłym tygodniu.

Ancestors: The Humankind Odyssey na PC ukaże się już za tydzień. - Ancestors: The Humankind Odyssey – wymagania sprzętowe - wiadomość - 2019-08-21
Ancestors: The Humankind Odyssey na PC ukaże się już za tydzień.

Na platformie Epic Games Store zamieszczono oficjalne wymagania sprzętowe Ancestors: The Humankind Odyssey – przygodowej gry akcji z elementami survivalu wyprodukowanej przez studio Panache Digital Games, którego współzałożycielem jest Patrice Désilets (współtwórca m.in. trzech pierwszych odsłon cyklu Assassin’s Creed).

Wymagania minimalne

  • System operacyjny: Windows 7 Sp1 64-bit
  • Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD Phenom II X6 1100T
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 760 (4GB) lub Radeon HD 7950 (3GB)

Wymagania zalecane

  1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
  2. Procesor: Intel Core i7-4770K lub AMD Ryzen 5 1600
  3. Pamięć RAM: 8 GB
  4. Karta graficzna: GeForce GTX 980 (4GB) lub Radeon RX 480 (8GB)

W Ancestors: The Humankind Odyssey gracz wciela się w człekokształtną małpę, która eksplorując otwarty świat inspirowany prehistoryczną Afryką zdobywa przedmioty oraz umiejętności niezbędne do przetrwania, a w szerszej perspektywie – także do ewolucji swojego gatunku. Każda podjęta przez nas decyzja w mniejszym lub większym stopniu wpływa na to, jak rozwinie się nasz klan. Gra zachęca do eksperymentowania i nie narzuca jedynej słusznej drogi do osiągnięcia celu.

Ancestors: The Humankind Odyssey ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Na komputerach osobistych tytuł zadebiutuje 27 sierpnia i przez pierwszy rok od premiery będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store. Na konsolach produkcja pojawi się nieco później – w grudniu tego roku.

  1. Oficjalna strona gry Ancestors: The Humankind Odyssey