Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2018, 19:04

Ancestors Legacy – premiera darmowej kampanii z Bolesławem Chrobrym

Studio Destructive Creatons udostępniło darmową kampanię dla gry Ancestors Legacy. Nabywcy polskiej strategii mogą zapoznać się z historią Bolesława Chrobrego w okresie starć z Świętym Cersarstwem Rzymskim oraz wyprawy kijowskiej.

W nowej kampanii Słowian poznamy dzieje pierwszego z polskich królów przed jego koronacją. - Ancestors Legacy – premiera kampanii z Bolesławem Chrobrym - wiadomość - 2018-09-19
W nowej kampanii Słowian poznamy dzieje pierwszego z polskich królów przed jego koronacją.

Parę miesięcy temu poznaliśmy plany rozwoju gry Ancestors Legacy przez studio Destructive Creations, obejmujące wydanie kampanii z Bolesławem Chrobrym. Dziś gracze otrzymali pięć nowych misji poświęconych polskiemu władcy oraz jego synowi, Mieszkowi II. Akcję osadzono w latach 1013-1018, a w trakcie zabawy zmierzymy się z wojskami Świętego Cesarstwa Rzymskiego oraz wielkim księciem Rusi Kijowskiej Jarosławem Mądrym. Kampania jest dostępna za darmo dla wszystkich, co ma stanowić podziękowanie dla graczy za wsparcie, choćby przez dzielenie się swoimi uwagami z twórcami.

Nie jest to ostatnie darmowe rozszerzenie dla polskiej produkcji. Kolejne ma skupić się na zakonie krzyżackim, aczkolwiek nie sprecyzowano, czy pokierujemy jego wojskami, czy też staniemy im naprzeciw. Wciąż czekamy też na potwierdzenie daty premiery Ancestors Legacy w wersji na konsolę Xbox One, na której gra ma ukazać się w przyszłym roku.