Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2021, 08:35

Polskie Ancestors Legacy otrzymało darmową edycję

Gra strategiczna Ancestors Legacy od polskiego studia Destructive Creations otrzymała darmową wersję nazwaną Free Peasants Edition. Wydanie oferuje dostęp do czterech frakcji, trybu multiplayer oraz kilku misji kampanii fabularnej wikingów.

W SKRÓCIE:

  1. RTS Ancestors Legacy otrzymał darmową edycję;
  2. Free Peasants Edition umożliwia granie w trybie multiplayer na 17 mapach, każdą z czterech frakcji gry;
  3. wydanie oferuje też dostęp do czterech pierwszych misji kampanii wikingów.

Strategia czasu rzeczywistego Ancestors Legacy – stworzona przez polskie studio Destructive Creations – otrzymała darmową wersję nazwaną Free Peasants Edition. Ściągając ją, uzyskujemy dostęp do wszystkich siedemnastu map do trybu multiplayer (1v1, 2v2, 3v3), każdej frakcji obecnej w grze (wikingów, Anglosasów, Niemców i Słowian), a także czterech misji kampanii fabularnej pierwszej z wymienionych stron.

Warto odnotować, że użytkownicy darmowej edycji będą również mogli uczestniczyć w tzw. The Ancestors Leagacy League, czyli wydarzeniu, które rozpocznie się na Steamie pod koniec tego miesiąca. W rozgrywkach porywalizujemy z innymi graczami i powalczymy o cenne nagrody, takie jak bezprzewodowe słuchawki czy klucze do gier.

Przypominamy, że poza komputerami Ancestors Legacy jest dostępne także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One (ale w wersję darmową można zagrać wyłącznie na Steamie).

  1. Recenzja gry Ancestors Legacy – Polanie, wikingowie i błędy
  2. Ancestors Legacy – poradnik
  3. Ancestors Legacy – strona oficjalna