Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 kwietnia 2020, 14:05

Ancestors Legacy za darmo - rozdajemy klucze warte ponad milion złotych [Aktualizacja]

GRYOnline.pl wraz ze studiem Destructive Creations i firmą 1C Entertainment przygotowało dla Was miły prezent na czas kwarantanny – 10 tysięcy kluczy do pełnej wersji strategii Ancestors Legacy na platformę Steam. W akcji mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy z kontami założonymi przed 6 kwietnia.

[Aktualizacja] Pula kluczy przeznaczonych dla wszystkich użytkowników została już wyczerpana. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w akcji. Jednocześnie informujemy, że zostało jeszcze trochę egzemplarzy dla VIP-ów. Szczegóły znajdziecie tutaj.

#zostanwdomu – inicjatywa ta, będąca odpowiedzią na epidemię koronawirusa od kilku tygodni, robi furorę w mediach. Znane osobistości oraz zwykli ludzie namawiają, by dla własnego bezpieczeństwa nie opuszczać swoich mieszkań. A co można robić w wolnych chwilach, gdy jest się zamkniętym w czterech ścianach? Na przykład, jak zasugerowała Światowa Organizacja Zdrowia, grać. Jeśli akurat nie macie w co, to z pomocą przychodzimy my. Wraz z gliwickim studiem Destructive Creations i firmą 1C Entertainment przygotowaliśmy dla Was prezent – 10 tysięcy kluczy do gry Ancestors Legacy, które można wykorzystać na platformie Steam, o łącznej wartości przeszło miliona złotych. Aby odebrać swój egzemplarz, wejdźcie w poniższy link i, będąc zalogowani na konto GRYOnline.pl, kliknijcie odpowiedni przycisk.

  1. Odbierz Ancestors Legacy za darmo!
Ancestors Legacy za darmo - rozdajemy klucze warte ponad milion złotych [Aktualizacja] - ilustracja #1
Ancestors Legacy przeniesie Was do średniowiecza.

Akcja ma kilka ograniczeń. Po pierwsze i najważniejsze, udział w niej mogą wziąć tylko osoby, które założyły konto na GRYOnline.pl przed 6 kwietnia 2020 roku. Po drugie, klucze mają blokadę regionalną, zatem wykorzystacie je jedynie w naszym kraju. W końcu po trzecie, jak już wspomnieliśmy na wstępie, liczba egzemplarzy jest ograniczona, zatem jeśli się spóźnicie, to będziecie musieli obejść się smakiem.

Jeśli nie zdążycie zaklepać swojego egzemplarza Ancestors Legacy w naszej akcji, a macie ochotę na tę produkcję, to możecie poczekać do 27 kwietnia. Firma Destructive Creations odpali wówczas na Steamie specjalną promocję, w ramach której będziecie mogli zakupić produkcję w cenie obniżonej o 70%.

Przypominamy, że Ancestors Legacy jest dostępne na PC od 22 maja 2018 roku, a na Xboksie One i PlayStation 4 od 13 sierpnia 2019 roku. Jest to RTS, w ramach którego cofamy się do czasów średniowiecza i możemy poprowadzić do boju wojska między innymi anglosaskie, wikińskie czy słowiańskie. Tytuł został dobrze przyjęty przez media branżowe. W naszej recenzji otrzymał on notę 7.0/10.

  1. Oficjalna strona gry Ancestors Legacy
  2. Recenzja gry Ancestors Legacy – Polanie, wikingowie i błędy
  3. Ancestors Legacy – poradnik do gry