Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2020, 13:42

autor: Aquma

Forza Horizon 4 ma już 685 samochodów i może ich być jeszcze więcej

Przeciek upubliczniony na forum Reddit sugeruje, że w Forza Horizon 4 może pojawić się ponad sto nowych samochodów. Plotka bazuje na informacjach znalezionych w plikach gry.

Forza Horizon 4 ma już 685 samochodów i może ich być jeszcze więcej - ilustracja #1
Forza Horizon 4 to jedna z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat.

W SKRÓCIE:

  1. lista opublikowana na forum Reddit sugeruje, że w Forza Horizon 4 mogą pojawić się nawet 133 nowe samochody;
  2. źródłem informacji są pliki znalezione w kliencie gry.

Pochodząca z wycieku lista, która pojawiła się na forum Reddit sugeruje, że w Forza Horizon 4 może pojawić się 95 nowych samochodów. Autor posta przewiduje, że może być ich nawet więcej (do 133). Jest to o tyle imponujące, że całkowita liczba pojazdów, którymi możemy jeździć w produkcji Playground Games już teraz jest duża – wynosi 685. Potwierdzenie się tych plotek oznaczałoby, że w FH4 będzie o co najmniej 60 pojazdów więcej niż np. w Gran Turismo 4, które szczyciło się w tym względzie wynikiem 720.

Forza Horizon 4 ma już 685 samochodów i może ich być jeszcze więcej - ilustracja #2
Lista możliwych nowych samochodów w Forza Horizon 4.

Warto odnotować, że zestawienie jest oparte na informacjach znalezionych w plikach gry i niektóre z samochodów trafiły już do omawianej produkcji (to te, które na powyższym obrazku zostały skreślone). Jednak nadal mamy do czynienia z niepotwierdzonym przeciekiem. Nie da się wykluczyć, że wsparcie dla tytułu Playground Games zakończy się znacznie wcześniej niż spodziewa się autor posta i nie otrzymamy nawet jednej czwartej z wymienionych samochodów.

Co ciekawe, jeśli lista potwierdzi, to do zdobycia wszystkich aut w grze konieczna będzie również… aktualizacja znacząco powiększająca garaż.

  1. Forza Horizon 4 – strona oficjalna
  2. Forza Horizon 4 – poradnik
  3. Wszystko o Forza Horizon 4
  4. Recenzja gry Forza Horizon 4 – tak się wygrywa bitwę o Anglię
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4